Reptilian.

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Reptilian.

Mesajgönderen gokcann01 » 12 Ağu 2013 23:56

facebook
twitter
gplus

David Icke'nin ortaya attığı bir iddia.
Sikko'nunda yazısı var kendi blogunda.
Rockefeller ailesinin ve birçok elit ailenin sürüngen uzaylı bir ırk olarak insanların arasına karışıtığını iddia ediyor.
ResimResim

Gerçektende bunlar bana bir garip geliyor.Özellikle gözleri ve göz çevreleri çok garip.
gokcann01

Re: Reptilian.

Mesajgönderen Gemma » 13 Ağu 2013 00:21

facebook
twitter
gplus

Olaya bilimsel açıklamam: Soylarını bozmamak için kendi aralarında evlilik yapıyorlarmış diye okumuştum Sikkofield'ın blogunda. Yani hepsi akraba evliliği. Ondan böyle olabilirler.

Kendi açıklamam: Allah biliyor da ona göre yaratıyor.
Kullanıcı avatarı
Gemma

Mesajgönderen Nate RIVER » 13 Ağu 2013 01:05

facebook
twitter
gplus

Sağdaki resmi görünce bir an ekrandan çıkıp suratımı ısıracak gibi hissettim.

Sikko, o yazısında 'repitilian' inanışının yanlış olduğundan bahsetmişti. Yani eleştiri var orda yanlış anlaşılma olmasın. Zaten başlığın ismi de 'Repitilian Teranesi' idi.

Merak eden arkadaşlar için linkleri veriyim beni tatmin etmişti.

http://michaelsikkofield.blogspot.com/2 ... likle.html

http://michaelsikkofield.blogspot.com/2 ... ar-ii.html
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen ceci » 13 Ağu 2013 01:11

facebook
twitter
gplus

la yok oyle birsey, kendi aralarinda trencilik oynuyor bu aileler.. dolayisiyla bu tipini s.ktiklerim bu hale geliyorlar
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen mark twain » 13 Ağu 2013 03:08

facebook
twitter
gplus

harbiden tipe bak amk ya. hani derler ya kız olsam 99 tane şeftalim olsa birini vermem tam öyle. bence eğer cinler varsa bunlarda iletişimde ya onlarla ee bu kadar cinle sevişirsen tipinde benzer tabi. bide göz değişme olayı var, cin girince böyle dikine bir çizgi oluyor o ne acaba bilen varmı onun aslını. lan bigün iblisin kendisini davet edicem gelirse doaltıp insanlığın binlerce yıllık intikamını alıcam paşalar. selam ben, kafası hariç 45 santim :D
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Mesajgönderen sarıcizmelimehmetaga » 13 Ağu 2013 12:10

facebook
twitter
gplus

İlluminati ile değer kazanan bir olgu reptilian. Rockefeller ailesi ne kadar reptilian ırkına benzetilse de bence akraba evliliğinden kafaları ve tipleri bu şekilde :D
sarıcizmelimehmetaga

Mesajgönderen ekumenik halife » 14 Ağu 2013 15:26

facebook
twitter
gplus

reptilian hikayesi aslında evrim teorisini güçlendirmek amacıyla yazılmış sikko bi senaryo. dünya genelinde kabul görmesine rağmen ''tek ilah'' inancına yakın kitlelerce kabul edilmesi pek kolay olmayan, sıcak gelmeyen bu sözde bilimsel ''teori'' için uzun vadeli yatırım aslında. çok komplike bi bilinçaltı iletisi vermek maksadıyla gayet de başarılı bulduğum bi illuminati taktiği. daldaki bütün kuşları hedef alıyor. ilk aklıma gelen kalemleri yazayım şimdi:

bilindiği gibi yer altından ne kemik çıksa (insana benzemeyen) hemen dinozor etikeyile nature, natgeo tarzı dergi ve belgesellere servis edilip süslü 3 boyutlu modelleriyle dünyaya duyuruluyor. kemiklerin şekli bir öküzü ya da gergedanı da andırsa hemen hayvana pullu yeşil deri giydirilip ''yeni bir dinozor türü'' olarak çakma ilim dergilerinde ''lansmanı'' yapılıyor.

dikkat çekmek istediğim bi nokta var arkadaşar, dinozor denilen hayvanların derileri tamamen tahmini olarak resmediliyor, elimize geçen yumuşak doku ya da deri örnegi yok. hayvan memeli de olsa, kuş da olsa üzerine pullu deri geçirdiğinde al sana sürüngen-reptil dinozor. tabii ki ilkel dönemlerde büyük sürüngenler vardı, reddetmiyorum, lakin o dönemde yaşamış bütün hayvanları sürüngen sınıfına dahil etmek muhtemelen bilerek yapılan, altında kötüniyet arındıran orgianize bi çalışma. bundan film endüstrisi de, bilim endüstrisi de, eğitim endüstrisi de yıllardır ekmek yiyor.

şimdi uzaylı reptilian ırkın bu konuyla olan ilgisine gelelim : evrim teorisine göre bu pullu devasa kertenkelelerin yeryüzünden silinmesi gökten gelen dev bir taşın meksika' daki yucatan yarımadasına çarpmasıyla son buldu.

uzaylı reptilcilere göre; reptillerin gezegenine aynı dünyadaki gibi evrim süreci devam etti ve o gezegene göktaşı düşmedi, dinozor agalar da evrimlerini sürdürdü ve analitik düşünebilen kertenkele adamlar oldular, yıldızlararası gemilerlen gelip gezegenimize çöktüler.

spritualist reptilcilere göre ise bunlar ezeli var olan kötü yaratıklar. evrimle mi ne ilgisi var ? şöyle ki spritualist reptiller 4. boyuttan gelen ve insan ruhuynan beslenen yaratıklar. yani insanların bunlarla mücadele edebilmesi için ya evrimleşerek 4. boyuta gelmesi ya da 5. boyuttaki eterik bedenli varlıklardan yardım alması gerek. yine bi şekilde yükselme ve evrilmeye dönüyor konu.

yani bu reptil mevzusunun asıl maksadı evrim teorisini doğru göstermek, ''ulan herşey memeliden evrimleşmek zorunda değil'' fikriyatını beyinlere kazımak. bunun yanında adam elindeki film şirketine bunun üzerinden yüzlerce film çektirip, bilim dergisine makale yazdırıp, plastik enjeksiyoncusuna model yaptırp, dövmecisine figür çizdirip parayı da cebe indiriyor.

hiç düşündünüz mü neden büyük alışveriş merkezlerine dinozor modelleri ve oyuncakları konulur ? neden çocuk dergileri 3 boyutlu gözlükle dinozor resimleri ve oyunları yayınlar ? neden her bilimkurgu filminde mutlaka sürüngen bi ırk vardır ?

asıl maksat evrim teorisini şu anki yetişkinlerin bilinçaltlarına yüklemek, yeni nesil için ise sorgulanması bile abes görülecek mutlak bilgi olarak aşılamak. daha sonra yine bol bol bu reptiller ve evrim muhabbetine giricem. vaktim olursa sikkofield ile de derinlemesine bilgi alışverişi yapıcam. herkese saygılar.
ekumenik halife

Mesajgönderen Cwne » 16 Ağu 2013 23:13

facebook
twitter
gplus

Aslında bu işe daha detaylı olarak bakabiliriz ,
bildiğimiz kadarı ile filmler ve diziler aracılığı ile çeşitli kavramlar insanlara aktarılmaya çalışılıyor.
Çok sevdiğim bir dizi olan Doctor Who'dan örnek verelim , bir bölümünde doktor dünyanın altında yaşayan yeşil derili sürüngenden evrimleşen bir ırk ile tanışır , ırk kapsüllerde uyumaktadır ve uyanırlar , o ırk iyi niyetlidir ancak doctor bölümün sonunda onları dünya hazır olmadığı için uyku kapsüllerini tekrar aktif hale getirir ve bin yıl sonra uyanacaklar gibi ayarlar.Sonuç olarak şu sözleri söyler , nasıl yapıyorsanız yapın ancak bu ırkın geleceğini bildirin der , bir din , ideoloji veya efsane ama bütün dünyaya yayın.

Nazilerin ve Thule örgütününde çeşitli ırklar ile iletişime geçildiği iddia edilir , lakin bunlardan birisi onlara Tibet üzerinden yardım eden dünyanın altında yaşayan yeşil derili bir ırktır.

Bu teori çok ağır bir komplo ağı içeriyor gibi gelse de bence verilmek istenilen çeşitli mesajlar olabilir , bu bilgilerde kast edilenler dünya da ortaya çıkmak için bekleyen yani fiziki olarak yer altında olmayan bir ırk olabilir.

Daha uygun bir zamanımda daha detaylı yazmayı düşünüyorum.
Cwne

Mesajgönderen gokcann01 » 16 Ağu 2013 23:59

facebook
twitter
gplus

Cwne yazdı:Aslında bu işe daha detaylı olarak bakabiliriz ,
bildiğimiz kadarı ile filmler ve diziler aracılığı ile çeşitli kavramlar insanlara aktarılmaya çalışılıyor.
Çok sevdiğim bir dizi olan Doctor Who'dan örnek verelim , bir bölümünde doktor dünyanın altında yaşayan yeşil derili sürüngenden evrimleşen bir ırk ile tanışır , ırk kapsüllerde uyumaktadır ve uyanırlar , o ırk iyi niyetlidir ancak doctor bölümün sonunda onları dünya hazır olmadığı için uyku kapsüllerini tekrar aktif hale getirir ve bin yıl sonra uyanacaklar gibi ayarlar.Sonuç olarak şu sözleri söyler , nasıl yapıyorsanız yapın ancak bu ırkın geleceğini bildirin der , bir din , ideoloji veya efsane ama bütün dünyaya yayın.

Nazilerin ve Thule örgütününde çeşitli ırklar ile iletişime geçildiği iddia edilir , lakin bunlardan birisi onlara Tibet üzerinden yardım eden dünyanın altında yaşayan yeşil derili bir ırktır.

Bu teori çok ağır bir komplo ağı içeriyor gibi gelse de bence verilmek istenilen çeşitli mesajlar olabilir , bu bilgilerde kast edilenler dünya da ortaya çıkmak için bekleyen yani fiziki olarak yer altında olmayan bir ırk olabilir.

Daha uygun bir zamanımda daha detaylı yazmayı düşünüyorum.

Çok iyi olur.
gokcann01

Mesajgönderen orkid » 28 Eki 2013 23:55

facebook
twitter
gplus

Bildiğim kadarıyla David Icke ilk ortaya çıktığında dünyayı yöneten bir zümre olduğunu söyledi. Sonra tehditler alınca söylemini bu şekilde değiştirdi.
Kullanıcı avatarı
orkid

Sonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni