The Dark Knight Trilogy

Sinema ile ilgili her şeyi bu bölümde paylaşıyoruz.

The Dark Knight Trilogy

Mesajgönderen ilydaozl » 08 Tem 2015 15:42

facebook
twitter
gplus

Trilogy.jpg
Trilogy.jpg (145.88 KiB) 4545 kere görüntülendi

Fena halde bir çizgi roman aşığı olarak bunu yazmasam olmaz diye düşündüm.
Batman üçlemesi Christopher Nolan'ın en güzel 3 filmlerinden.
Christian Bale ise Batman'in hakkını fazlasıyla vermiş.
3 filmide peşpeşe izledim , etkilenmemek elde değil.
Heath Ledger'ın Joker'e layığyıyla can vermesini içim kıpır kıpır izledim resmen.
Çizgi roman severlerin izlemesi gereken müthiş bir yapıt. ;)
"Yara derin açıldığında içeride çiçek yetiştiriyorsun."
ilydaozl

Re: The Dark Knight Trilogy

Mesajgönderen arnoldburadanegezer » 10 Tem 2015 04:16

facebook
twitter
gplus

Buda Jared Leto'lu yeni joker http://imgbox.com/g/5CG5TyaeW5 . Görüldüğü kadarıyla söylemek gerekirse heath ledger'ın anarşist antikahraman nitelikli jokeri yerine daha çılgın düşünceli,sogukkanlı olmayan,deli ve halka yakın(bunu deyince olumlu bir anlam kazanmasın pls) bir joker bekliyorum.
arnoldburadanegezer

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 14 Tem 2015 00:10

facebook
twitter
gplus

Her gelen yeni filmin öncekinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Özellikle joker karakteri ayrı bir seyir zevki katıyor.Son filmde iki güzel yürekli kahramanın savaşmasından hoşnut olmasamda ,son filmin gözleri doyuracağını düşünüyorum.jared leto'yu da sabırsızlıkla bekliyorum.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Mesajgönderen Wilhelm Fliess » 14 Tem 2015 10:44

facebook
twitter
gplus

suicide squad ta gelicek dimi Leto'nun jokeri ? bende çizgi roman seviyorum ama DC ye çok uzağım ya . bi batman seviyorum fakat dawn of justice'nin yeni yayınlanan trailer'ıda hiç iç açıcı değil . marvel tek geçerim ^^ civil war a spider-man de geliyormus e infinity war da bütün karakterleri dahil edicekler wolverine dahil . ama nolan'ın trilogy'si gerçekten başarılıydı...
''HEAR ME ROAR''
Kullanıcı avatarı
Wilhelm Fliess

Mesajgönderen Leonardo da vinci » 14 Tem 2015 14:34

facebook
twitter
gplus

Wilhelm Fliess yazdı:suicide squad ta gelicek dimi Leto'nun jokeri ? bende çizgi roman seviyorum ama DC ye çok uzağım ya . bi batman seviyorum fakat dawn of justice'nin yeni yayınlanan trailer'ıda hiç iç açıcı değil . marvel tek geçerim ^^ civil war a spider-man de geliyormus e infinity war da bütün karakterleri dahil edicekler wolverine dahil . ama nolan'ın trilogy'si gerçekten başarılıydı...

Aynen suicide squad'da geliyor.Bende pek memnun olmadım ancak jared leto'yu çok beğeniyorum.Birçok filmini izledim ve hepsinde çok başarılıydı.Oscarı da cidden hak ederek elde edenlerden benim gözümde.Fragman tam bir fiyasko ama.
Kuzgundan bir alıntı:Asla !
Kullanıcı avatarı
Leonardo da vinci

Dön Sinema