Evrim Teorisi Gerçek mi? -Anket

Bilim ve teknoloji ile ilgili konuları bu forumda paylaşabiliriz

Re: Evrim Teorisi Gerçek mi? -Anket

Mesajgönderen bir adem » 05 Kas 2014 23:21

facebook
twitter
gplus

yalan söylemiyim birkaç yerden hayır bastım
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen YaşarUsta » 05 Kas 2014 23:30

facebook
twitter
gplus

sadece forumdakiler görmüyor ki bunu :D
evet bastım bu arada bir ademin attığı video sayesinde :mrblue:
Bilimin ayrı, felsefenin ayrı, dinin ayrı hakikatleri olamaz; fakat yanlış bilim, yanlış felsefe ve yanlış din anlayışları olabilir.

Dünyaya en önemli borçlarımızdan birisi, İslam ile müslümanların farkını anlatmaktır.

Caner Taslaman
Kullanıcı avatarı
YaşarUsta

Mesajgönderen canq » 05 Kas 2014 23:35

facebook
twitter
gplus

Evrim'in İslam'la çelişmediğini düşünüyorum --------> evet xd
canq

Mesajgönderen vicdansiz reseptor » 06 Kas 2014 00:01

facebook
twitter
gplus

Hadi birlik olalım kankiler. "Olum evrim teorisi iptal edilmiş lan" minvalinde sözleri siktir edelim, göt etme arzusunun ön plana çıktığı davranışlardan sakınalım. Ben de kamu spotu gibi gezinmek zorunda kalmayayım. Eğer öğrenme talebi olan, arama özürlü arkadaşlar mevcutsa çeşitli yönlendirmeleri yapabilirim. Bir hipotez çürütülecekse mevzu tam olarak kavranmak zorunda. Yeni Taslamanlara pek de ihtiyacımız yok.
Kullanıcı avatarı
vicdansiz reseptor

İslami Rönesans

Mesajgönderen Gordon Freeman » 06 Kas 2014 19:32

facebook
twitter
gplus

kurtlarladans yazdı:@othello la olm siz kaç kişisiniz had kullanıcı adı sen ne ayaksınız

shadows bi alıntı yapmış altına nacizane fikrim bu demiş niye saldırıyosun adama derdiniz nedir olm sizin fırsat bulsanız evrimi imanın şartı yapacaksınız adamın verdiği alıntıda dinle ilgili ne varda bu adamlar dine zarar veriyor diyorsun evrimi yanlışlamak hangi dine zarar veriyor othello evrimle ilgili saçmada olsa fikir beyan edenlerin dolayısıyla dini inaçlarınında eksik yanlış fln olduğunumu düşünüyorsun valla bunalttınız beni bilader önünüze gelene cahil diyip geçin sikkofield abinize söyleyinde tasavvufla ilgili herkesin beynini yıkadıktan sonra evrimide imanın şartıymış gibi anlatsın birilerini salak yerine koyup gütmek nede hoşunuza gidiyor ulan samimi insan dinini ateistlere hoş göstermek için evrimin altına yatmaz iyiliği emretmeyi bi kenara bırakıp evrimi tebliğ edin yakında bütün ateistler müslüman olur sayenizde zaten onlarda bilim dinle uyuşmuyor diye inkar ediyorlardı michael abinizle islami rönesansınızı yapmaya devam edin yakında çok sert bi tokat yiyeceksiniz beynini boşalttığınız insanlardan öyle birden çok nickle aynı teraneleri satmak kolay tabi neden çekiniyorsunuz lan projemisiniz siz tarikat gibi biraraya gelmişsiniz güya insanları aydınlatıyorsunuz hiçbi halttan haberiniz yok yeter la napıyosanız yapın sizin laftan anlayacağınız yok boşuna uğraşmıycam

Önümüze gelene cahil demeyip cahil olmadığımız gibi, sikkofield abimizle yaptığımız İslami Rönesans Devrimine karşı görüşlerinizi bekliyor, bizi bu karanlıktan çıkarmanızı umuyoruz.
Kullanıcı avatarı
Gordon Freeman

Mesajgönderen kurtlarladans » 06 Kas 2014 20:08

facebook
twitter
gplus

gordon kardeş herşey ortada onca yazıp anlattım michael anlattıklarından kolay kolay vazgecebilecek biri değil öyle olduğuna inanıp yazmış binlerce insanıda yazdıklarına inandırmış şurası yanlış burası yanlış dediğinde hemen kendi fikirlerini savunacak onca anlattıklarından sonra bir yanlışını görüp kabul edip taksir etmişmi edemez bu erdem gerektirir daha buraya gelip kendisini gerçek kimliğiyle savunmaya bile çekiniyor ben burda adamı rencide etmek için eleştirmiyorum yanlışına yanlışsın bilader diyorum sadece onca genç insanı komplo teorilerine inandırıyor kendiside bu koplo teorilerine inanıyor güya verdiği resimlerle videolarla linklerle insanlara kanıt sunduğunu düşünüyor ben yeterince uyardım tutupta kimseyi zorla birşeye inandıramam dini mevzularla ilgili ehli sünnet çizgisinden ayrı düşecek şeyler söylüyor ise yine hata eder zira tiweeter da fikirleri belli bu forumdada tartıştık fikirlerinin mi sahibi yoksa fikirlerimi onun sahibi mesele bu
kurtlarladans

Mesajgönderen Doctor » 07 Kas 2014 19:39

facebook
twitter
gplus

@Kurtlarladans Ehli Sünnet ile ters düşerse düşsün abi adamın dini kendine ama adamın genel konusu ve verdiği bilgilerin genelinin ortak bir noktası var o da Illuminati.Önemli olan bu sistemin ve başındakilerin üçkağıtçılar olduğunu insanlara göstermesi.Belki sistemin başındaki şeytana tapıyor belki sadece biz insanlar gibi şeytan tarafından kandırılıyor(şeytana tapmakta kandırılmışlık ama yalan,üçkağıt gibi basit ve etkili kandırılmalar).Ya birde şöyle onca yazıp anlattım deme Sikko hem İnci'de,hem blogunda bunların onlarcasını anlattı.Hem abi bak madem bizim gerçekten aydınlanmamız gerektiğini düşünüyorsan o zaman sadece "Sikko yanlış diyor" konulu şeyler anlatma ve yanına bizim umutsuzluğumuzdan böyle olduğunu ekleyip bırakma.Teferruata gelince madalyonun arkası deyip kesip atıyorsun.Yahu böyle deyince aydınlansaydık zaten aydınlanırdık.Bir aralar bende senin gibi düşünmüştüm ve Illuminati'nin olmadığı hakkında çok kafa patlattım,delil aradım.Yok tutmuyor o zihniyet.Maalesef.
Kullanıcı avatarı
Doctor

Mesajgönderen Hürkuş » 07 Kas 2014 19:55

facebook
twitter
gplus

Bu ehli sünnet dedikleride ne ola :roll:
Resim

Spoiler: göster
Resim
Hürkuş

Mesajgönderen ganso » 07 Kas 2014 20:00

facebook
twitter
gplus

fatih yazdı:Bu ehli sünnet dedikleride ne ola :roll:

Tam tahmin ettiğim gibi. Kampanyacılar sizi gidi.
Kullanıcı avatarı
ganso

Mesajgönderen kurtlarladans » 07 Kas 2014 20:05

facebook
twitter
gplus

@doctor benim niyetim kimseyi aydınlatmak değil insanları aydınlattığını düşünerek yanlış yönlendirenleri uyarmaktı ama bazı şeyleri öyle kolayca söküp atamıyor insan bende daha fazla dil dökmeyeceğim zaten kim neye inanmak istiyorsa özgür elbet birgün neyin doğru neyin yanlış olduğu ortaya çıkacak bekleyelim bakalım
kurtlarladans

ÖncekiSonraki

Dön Bilim ve Teknoloji