Çıplak Banyo Yapmak Günahtır

Din ve Felsefe üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Çıplak Banyo Yapmak Günahtır

Mesajgönderen Aschille » 20 Ağu 2013 12:14

facebook
twitter
gplus

Bu bilginin sağlam bir dayanağı var mı?Birkaç yerde görmüştüm de bana pek doğru gibi gelmedi.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Aschille

Re: Çıplak Banyo Yapmak Günahtır

Mesajgönderen GobL1N » 20 Ağu 2013 12:17

facebook
twitter
gplus

Bir hocadan duymuştum ama bunu pek benimsemedim. Bi hikaye anlatmıştı ama hatırlamıyorum pek. Bilen birisi aydınlatırsa iyi olur.
GobL1N

Mesajgönderen Maykıl » 20 Ağu 2013 12:26

facebook
twitter
gplus

Qnq Allah aşkına önce bi düşün bak mantıklı mı, Kuran'da yazıyor mu diye ya. Allah Kuran'da yasak olarak belirtmediği şeyler konusunda özgür olduğumuzu söyler. Ayrıca banyoyu çıplak yapmayacaksın da nasıl yapacaksın yağmurlukla mı? :mrgreen: Bana da söylerlerdi çocukken işte cinler falan seni izlermiş şöyleymiş böyleymiş hayır cinleri de işsiz tayfa olarak anlatıyorlar. Adamların işi gücü yok otursun seni takip etsin. Onların da bi hayatı var, özel yaşamı var. Bir cin beni izlesin bakalım karısı kafasını kırıyor mu, kırmıyor mu onun. :lol: :lol: Ayrıca izlese ne olacak? Bizler farklı boyutta varlıklarız, sen köpeği çıplak bir şekilde yıkanırken görünce bir şey hissediyor musun? :mrgreen:
Resim
Kullanıcı avatarı
Maykıl

Mesajgönderen Aschille » 20 Ağu 2013 12:30

facebook
twitter
gplus

Maykıl yazdı:Qnq Allah aşkına önce bi düşün bak mantıklı mı, Kuran'da yazıyor mu diye ya. Allah Kuran'da yasak olarak belirtmediği şeyler konusunda özgür olduğumuzu söyler. Ayrıca banyoyu çıplak yapmayacaksın da nasıl yapacaksın yağmurlukla mı? :mrgreen: Bana da söylerlerdi çocukken işte cinler falan seni izlermiş şöyleymiş böyleymiş hayır cinleri de işsiz tayfa olarak anlatıyorlar. Adamların işi gücü yok otursun seni takip etsin. Onların da bi hayatı var, özel yaşamı var. Bir cin beni izlesin bakalım karısı kafasını kırıyor mu, kırmıyor mu onun. :lol: :lol: Ayrıca izlese ne olacak? Bizler farklı boyutta varlıklarız, sen köpeği çıplak bir şekilde yıkanırken görünce bir şey hissediyor musun? :mrgreen:

Qnq ben farkındayım mantıklı olmadığının, yine de bir sorayım dedim,Bana da aynen öyle söylüyorlardı eskiden :lol:
Edep yerlerini kapatıp yapın diyorlar bazıları,ama onun da bir zorunluluk olmadığına eminim.
Kullanıcı avatarı
Aschille

Mesajgönderen Tyrael » 20 Ağu 2013 12:31

facebook
twitter
gplus

İnsanları kendi bedenlerinden bu kadar uzak tutma çabası nedir arkadaş anlayamadım ki. Bana da bebeyken caminin hocası söylemişti bunu. ZAten biz burdan kaybediyoruz anasını satıyım.

Dini dandik cami hocalarından , cinselliği küfür ede ede kendi başımıza çözmeye çalışıyoruz.

Ergenliğe adım atacak bebelere şöyle laflar edilir mi la?

"Gece rüyanıza şeytan kızlar girecek , size kötü şeyler yapmaya çalışacaklar , kalktığınızda hemen duş alın. Şeytan yüze işer filan cazz cuzz.."

Sonra niye kıçı duvara yaslayıp yürüyen bir milletiz , niye tecavüzler bu kadar arttı diye soruyoruz. Lisedeyken müdür kantinde kızla erkekler yanyana oturmasın demişti de hocalarda dahil kıyameti kopartmıştık , kaçıp gitmişti okuldan.

Şu son kullanma tarihi geçmiş hacı , hoca bir bitse de memleket rahat bir nefes alsa artık.
http://kucukcatlaklar.tumblr.com/ http://www.youtube.com/watch?v=orivEatc2fw
Beni ak yüzle diriltirsin a Tanrım, bilirim;
Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam.
Kullanıcı avatarı
Tyrael

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 20 Ağu 2013 12:34

facebook
twitter
gplus

Büyüklerim eğer banyo bi atın döneceği kadar büyükse çıplak banyo yapma der.

Aynı şekilde hocanın ellerinizi açınca iki duvarada değemiyorsanız kendinizi örtün dediğini biliyorum.

Nedeniyse cinler bildiğim kadarıyla.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Sahra » 20 Ağu 2013 12:50

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:Büyüklerim eğer banyo bi atın döneceği kadar büyükse çıplak banyo yapma der.

Aynı şekilde hocanın ellerinizi açınca iki duvarada değemiyorsanız kendinizi örtün dediğini biliyorum.

Yine mi at :lol:

Öff cinlerin boyutu belli miymis yani

Sacmalamasinlar ya. O zaman tuvaletimizi de yapmayalim, cinler dötumuzu gorur. Sinir oluyorum soyle mantik disiliklara.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen yazyagmuru » 20 Ağu 2013 12:56

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Yowzah Anakata yazdı:Büyüklerim eğer banyo bi atın döneceği kadar büyükse çıplak banyo yapma der.

Yine mi at :lol:

Öff cinlerin boyutu belli miymis yani

Sacmalamasinlar ya. O zaman tuvaletimizi de yapmayalim, cinler dötumuzu gorur. Sinir oluyorum soyle mantik disiliklara.

ben de bir yerimle gülüyorum.
mantık dışı az oldu,din dışı ve dahi mantık dışı demek daha doğru sanki.hurafe/batıl inanç.ve dahi fitne.kökeni hadisler olmalı.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 20 Ağu 2013 13:00

facebook
twitter
gplus

Banada bi yerde mantıksız geliyor. Sonuçta görse ne olur? Orda gizledik diye başka yerde görmiyevrk mi?.
Daha önce hiç örtülü banyo yapmadım yapmamda :D
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen Sahra » 20 Ağu 2013 13:05

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:Banada bi yerde mantıksız geliyor. Sonuçta görse ne olur? Orda gizledik diye başka yerde görmiyevrk mi?.
Daha önce hiç örtülü banyo yapmadım yapmamda :D

Sen bu konulari fazla dusunmuyor olmalisin. Yoksa zekanin boyle bir seyi sadece `bi yerde` mantiksiz bulmasi olanaksiz :roll:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Sonraki

Dön Din & Felsefe