''8'' Dna, Evrim bağlantısı

Din ve Felsefe üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

''8'' Dna, Evrim bağlantısı

Mesajgönderen mark twain orcun » 06 Şub 2017 20:26

facebook
twitter
gplus

''8 Taşır'' muamma ayetini bilen bilir, aslında muamma değildir günümüzde ancak, nedir lan bu ''8 taşır'' diye çokça konuşulmuştur ve üstüne çeşitli saçma sapır yorumlar getirilmiştir. Şimdi bu Sekizin (son yapı/dna yapısı) olduğunu başka bir yazımda belirttim, içeriğini merak edenler bakabilir ve sonra çalışıp öğrenebilir yani idrak edebilirler, belki benim kelime haznesi zayıf anlatış biçimim sizde idrak oluşturmuyor olabilir. Ben yapabildiğimce anlatmaya devam edeyim...

Dna'nın yapısı şudur;

http://www.recepalanli.com/wp-content/u ... _large.jpg

Gördüğünüz üzere bildiğin 8 amk ama çok var!? Bu bende daima soru işareti olmuştur bu kadar sekiz varken ahiret nasıl bir tane 8 amk!?

Şunu firavun ibnesi söylüyor;

''onların ellerini ve ayaklarını çaprazlama keseceğim'' (şuara 49)

Bunu ise yaratıcı;

Allah'a ve Resûlü'ne karşı savaş açanların ve yeryüzünde bozgunculuğa çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri, asılmaları ya da elleriyle ayaklarının çaprazca kesilmesi veya (bulundukları) yerden sürülmeleridir. Bu, dünyadaki aşağılanmalarıdır, ahirette onlar için büyük bir azab vardır. (maide 33)

Lan dedim en çok kafamı bu kurcaladı çaprazlama el ayak kesmek nedir amk!?

Sonra bunların felsefelerinde bulunan bi oturuş biçimi var ya ayaklar bağdaş, eller ayrı bağdaş aklıma o görüntü geldi, ve sonra ayete bir daha baktım ayet diyorki ''veya bulundukları yerden sürülmeleridir!''

Dedik ya Türk devriminde tüm dünya hakikati öğrenir ve kendi isteği ile Türklerin liderliğini kabul ederek dünyanın ilerlemesine olur verirler, diğerleri ise hipnozla çalışırlar! Türkten kastım yine Ademoğullarıdır önder Türklerdir. Diğerleri ise İsrailoğullarıdır önder hint kabilesi yahudiler. (Kıbrıs bayrağı vs İsrail bayrağı dikkatli ünlem! bi not olsun, rica ederim kafa karıştırmasın şimdilik, bende kalınız...)

İşte ayet açıkça şeytanları daha doğrusu küresel ismi olan tağutları ifşa ediyor. Türklerde tarihte onların tuzaklarına düşüp yıkıma uğradıkları dönemlerde onlar gibi oluyorlar ve soyları kesiliyor. Ve savaş sürüp gidiyor... Evrim de devam ediyor tabi. (beyaz Türk piramitlerini hatırlayınız!)

Yani çaprazlama el ayak kesmek, soyun kesilmesi anlamına geliyor. Çağın değişmesi anlamına geliyor.

Sizinle bir bilimsel çalışmasını/projesini paylaşacağım bu piçlerin, ki ifşanın daniskasıdır.

Sentetik insan geni

https://www.dunyahalleri.com/wp-content ... 60x574.jpg

İşte bu derece ilerlediler firavun ve ordusu. Onlar tüm insanlığı çaprazlama kesmeden önce bu devrim gerçekleşmek zorundadır. İsteseniz de istemeseniz de Allah ve orduları kazanacaktır, ben size sadece Allah'a yardımcı olun diyorum. Bunların artık çağı bitmiştir ve ifşa olmaları gerekmektedir.

Bahsettiğim oturuş şekli aslında bildiğimiz bağdaş, unlarda ise semboldür! Şivada da görürsünüz ama elleri bağlı değil, bu sözde işlerinin devam ettiğini anlatıyor, şener şeni hatırlayın çekirgelerim benim der ya ha işte o oturuş. Neden çekirge? Kaynağı ne? Çünkü sizler/bizler çekirge gibi kabirlerden çıkacağız hatırlayın ayeti! Yani bu cümle ile şener şenin taklidini yaptığı o grup/felsefi akımın iddiası finali biz kazanacağız iddiasıdır. yoga ile ilintilidir sayısız sıçmıkları var dalmayın kaybolmayın. Basitlerden ilerlemek iyidir ben aklıma geldi diye yazdım.

Dolayısı ile ifşa edelim ve bir an evvel ve çaprazlama kesmiş olalım soylarını.

Yani özetle; çaprazlama kesmek demek soyların arasını kesmek, firavun ve ordusunu yıkmak demektir.
mark twain orcun

Dön Din & Felsefe