Ezan dinmez, Bayrak inmez tuzağı

Din ve Felsefe üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Ezan dinmez, Bayrak inmez tuzağı

Mesajgönderen mark twain orcun » 22 Şub 2017 07:14

facebook
twitter
gplus

Merhaba arkadaşlar, bir büyük yalan ve hurafe kaynağından bahsetmek istiyorum. Daha doğru bir deyişle hurafeyi sağlama alma çabası olarak oluşturlan ve oturtulmaya çalışılan bir düşünceden.

Nedir efendim ''Ezan dinmez, Bayrak inmez''miş!? :S

Ne alaka lan? Ben savaşmazsam sen savaşmazsan zaten medya ve ticaret güçleriyle ülkeyi zihnen işgal edenler bayrağı da g.tlerinin keyfine göre indirir de değiştirir de, dolayısı ile iş ezana filan değil bize gelip dayanmaktadır.

Peki ezan dediğimiz şeyin kaynağına şöyle en basitinden bi bakalım. Toplantıya çağrı!

Ya düşünün herifin biri çıkıyor; ''beyler allah için bi toplanalım nerdesiniz siz ey ahali nasıl insanlarsınız gelin 2 dk konuşalım'' diyor, bunu da biraz bağırarak söylüyor herkes duysun diye ve illaki bağırtısının içinde biraz da sitem vardır (bu sonuncusu tahmin) neyse işte herif böyle yapıyor ve seneler sonra bunu şarkı gibi bi hale getirip günde 5 defa cami denen yerlerden okutuyorlar. Bir defa şunu bilmeliyiz cami diye bir şey yoktur mescit (yani eğitim öğretim veya toplanma yeri/yerleri) vardır. Kur'an da yer alan kilise havra hepsi de bu tanıma uygun yerlerdir geçmişte. Sonradan her haltın yozlaştırıldığı gibi bunlarda günümüzde görmekte olduğumuz şekline getirilmiştir, hipnozcu hint kabilesi olan yahudiler tarafından. Bunu nasıl bi soy yapar demeyin projedirler, birbirlerine bağlıdırlar, konuyu bilmektedirler ve diğerleirni organize olarak uyutmak hiçte zor değildir, bitmeleir ise ifşa olmaları kadar yakındır.

Peki ezanı bizim milletimize ''ezan dinmez bayrak inmez'' sloganı ile yerleştirmeyi amaçlamalarının nednei nedir? Elbetteki tasavvuftur. Dedik ya bu amk duğum kitlesi komple medya (müzik sektörü bildiğin yanıyo şarkı sözlerinin adreslerini bi bilseniz çıldırırsınız sinirden/dizi/film vs...) alanında aktif diye, hah işte bu slogan ile amaçladıkları şey milliyetçilikle dinin hurafe yönünü birleştirerek, sistemlerini/düzenlerini sağlamlaştırmaya çalışmaktır.

Oysa hipnozdan kalkan ve aklını biraz olsun kullanabilen kişinin kendisine ilk soracağı sorulardandır bunlar. Misal ben namazda elin kulak memesine gitmesi görüntüsü zihnime nasıl bi yerleştiyse oradan başlamıştım, öyle bi komedi başka bi yerde görmedim amk o derece. Ne zaman o görüntü gözümün önüne gelse aklıma yahudilere söylenen; ''onlara aşağılık maymunlar olun dedik'' ayeti geliyor, herifler maymunlaşmış ve adeta herkesi de hipnozlayıp maymunlaştırarak namazın o kısmıyla bunu ilan etmişler gibi amk resmen görüntü ve yorumu bu bende.

Bu bağlamda ezan ile bayrak/milliyetçiliği birleştirme nedenleri Türk milletini cehalete gömme projesi kapsamındadır. BU yöntemle milleti seküler sistem olan planlarının finaline kadar uyutup/uyuşturcak böylece kullanmaya devam edecekler. Sonra da bunların tümünün zaten saçmalık olduğu bilindiğinden ortaya sistemli bi şekilde dökerek, sekülerizmi kabul ettirmeye çalışacaklar. Oysa hak din gerçek özgürlüktür! Sekülerizm ise hipnozlanmış milletleri robotlaştırarak kullanmaktır.

Ekşici dediğimiz kitlenin aslında ezberci sistem köleleri olduğunu biliyorsunuz. Yani bizler ekşici demekle aslında onların bilgi birikimlerine değil, bilgi birikimlerinin yönlendirilmiş olmasına vurgu yapıyoruz. Yoksa oradaki yazarların büyük çoğunluğu iyi eğitim almış kimseler ancak kendini eğitmek başka şeydir, onlar eğitimi almakla kalmamış, adeta sistemini de yalamış. Bizler bundan şikayetçi değil miydik? Aha işte ben size tüm planı anlattım, toplumun her kademesini kendi içinde bulundukları bi algı çemberiyle güdüyor herifler.
En son mark twain orcun tarafından 22 Şub 2017 07:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
mark twain orcun

Re: Ezan dinmez, Bayrak inmez tuzağı

Mesajgönderen mark twain orcun » 22 Şub 2017 07:19

facebook
twitter
gplus

Ezanın en önemli kısmı ise ''ÇAĞRI'' olmasıdır. Dolayısı ile tüm milletin çözülmesi ve gerçekleri görmesi ezana bağlıdır, benim görüşüm böyle. Ezan çözülürse hepsi çözülür, takiben hipnozcu kabile ifşa olur. Ve böylece gerçek özgürlüğe yürüyebiliriz.

Ezanın aslı millete anlatılabilse yeterli aslında başka şeye gerek yok. Diğerlerini kendileri çözecektirler. Bir idraka bakıyor her şey bu kadar kolay.

Sizden tek isteğim var; ezanı söylediğim çıkış noktası ile ele alın ve günümüzde ezan okurken nameler yapan, triplere giren imamla birleştirin, göreceğiniz manzara aydınlanmanın ta kendisidir.
mark twain orcun

Dön Din & Felsefe