.....

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Re: Adnan Oktar Hakkında

Mesajgönderen ceci » 30 Ağu 2013 00:13

facebook
twitter
gplus

Samet ayrica bi kofte gondermedin bana ha :D hala bekliyoruz inegol koftelerini :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen samtik » 30 Ağu 2013 00:13

facebook
twitter
gplus

ceci yazdı:Samet inan adnan oktar konusunda sayfalarca yazi yazmak istiyorum, lakin simdi disaridayim, arkadaslarla kofte ekmek yiyecegiz, ergen kizlar gibi telefon elimde dolasiyorum zaten:) mumkunse en kisa zamanda konusalim olurmu?

muritlerinden degilsin degilmi :mrblue: babunacilar tayfasindan degilsindir umarim :mrblue: yoksa varya operler beni :mrblue: adliye koridorlarinda surunurum amk :mrblue:

Bittin sen :mrblue:
Ne zaman canın isterse. Afiyet olsun ;)
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

Mesajgönderen mark twain » 30 Ağu 2013 00:23

facebook
twitter
gplus

ceci yazdı:lan mayki isler o kadar kolay degil.. evet bi bok olmaz, birseyde cikmaz ama, bosu bosuna stres yaparsin, adliye koridorlarinda gezinirsin paso :D

fenamı la karizma yaparız çevrede. vay bu adam neler yaptı ki lan acaba adnan dava açmış buna falan diye. bende bire bin katar anlatırım ohh mis, bizim burda herkes atatürkçü karıların dibi düşer böyle şeylere :D
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Mesajgönderen samtik » 30 Ağu 2013 09:16

facebook
twitter
gplus

ceci yazdı:Samet ayrica bi kofte gondermedin bana ha :D hala bekliyoruz inegol koftelerini :D

Görmedim istediğini Cengiz.
Kaç kişilik olduğunu söyle ve adres ver hemen göndereyim.
Burada heryer köfte :D
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

Adnan Oktar Hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Mesajgönderen hardman01 » 08 Eyl 2013 21:54

facebook
twitter
gplus

Adnan Oktar'ın programını birkaç defa izledim. Bazı konuşmaları bana doğru geliyordu. Ama kuzen birgün açtı bilgisayarını bütün rezilliklerini, pisliklerini gösterdi. Hatta Adnan Oktar'ın kitap setlerini almıştık fakat dolandırıldık. Bizden 200 lira alacaklardı. O 200 lira 2000 lira oldu şikayet ettik tabi o paraları fazlasıyla geri aldık. Kitaplarda bedavaya gelmiş oldu bu arada :D Kitaplarını okudum biraz anlattıkları şeylerde mantıklıydı. Ama gözümden birşey kaçtı. Michael'ın o sözü "Size 99 doğrunun içine bir yanlışı katarak anlatırlar". Sizin Adnan Oktar hakkında düşünceleriniz nelerdir? Biz dediğim ben değil daha çok ailem onuda söyleyeyim ben pek itibar etmem öyle şeylere.
hardman01

Re: Adnan Oktar Hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Mesajgönderen ceci » 08 Eyl 2013 22:09

facebook
twitter
gplus

Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Nate RIVER » 09 Eyl 2013 00:00

facebook
twitter
gplus

Normalde siyonizme hizmet eden, İslam'ı çarpıtmak için görevlendirilen bir ajan gibi zannederdim ama bu adamın kabaca ''deli'' olma ihtimali varmış. İster istemez kullanılıyordur belki de ama akıl sağlığı yerinde olmayabilir. Önceden akıl hastanesinde felan kalmış.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen mark twain » 09 Eyl 2013 01:40

facebook
twitter
gplus

imparator. manevi babam. kızların hepsi cariyelerim :D
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Mesajgönderen Aschille » 09 Eyl 2013 10:27

facebook
twitter
gplus

Kullanıcı avatarı
Aschille

Mesajgönderen Aschille » 09 Eyl 2013 10:28

facebook
twitter
gplus

Kullanıcı avatarı
Aschille

ÖncekiSonraki

Dön Serbest Kürsü