.....

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

.....

Mesajgönderen bisuur » 29 Ağu 2013 22:40

facebook
twitter
gplus

....
En son bisuur tarafından 01 Ara 2020 12:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bisuur

Re: Adnan Oktar Hakkında

Mesajgönderen rust in peace » 29 Ağu 2013 22:49

facebook
twitter
gplus

bisuur yazdı:Heralde Harun Yahya adını duymayanımız yoktur. bu adam harun yahya adıyla çok büyük başarılara imza atarken, darwin teorilerine karşı ortaya koyduğu eserler ile uluslararası camiada ses getirmiş bir insan ne oldu da, birden bir troll oldu da ortaya çıktı? Kanalına bir reklam bile almadan kanalının reklamlarını boy boy her yere nasıl astırabiliyor. açık soru: bu adamı kim besliyor. materyalistlerin korkulu rüyası iken, islam adına büyük çalışmalar yapar iken canlı yayında mason olduğunu söyleyebilecek kıvama nasıl gelebildi?

arnavut bi müslüman hocayla konuşuyodum (yurtdışında geçiyor olay) konu bir şekilde evrime geldi, dedi sizin bir yazarınız var allah razı olsun büyük çalışmalara imza atıyor, kim harun yahya.. anlattım biraz adnan oktar artık eskisi gibi değil falan, küçük yanlışlar falan dedi ben de izletmedim o dans videolarını kop kop kızlarla olan videolarını.. harun yahyayı harun yahya olarak tanısın.

buyrun atış serbest..

Resim

Resim

Resim

Resim

O tarihlerde Hurriyet gazetesinin yaptihi bariz itibarsizlastirma politikasi... Ama su anki duruma pek aklim ermiyor birisi" cik kendi tv kanalini kur ve aksama kada kendini rezil et" mi dedi Adnan hocaya :roll:
Resim
rust in peace

Mesajgönderen ceci » 29 Ağu 2013 23:01

facebook
twitter
gplus

adnan oktar konusu benim tez konum. hakkinda kotu konusuyorum, kotu yaziyorum mehkemeye veriyor beni, avukatlariyla az sevismedik zamaninda,

cigerini biliyorum ben bu adamin, besiktas polis merkezindeki gizli kamera kayitlarindan tutunda, kendi imzalamis ve beyan etmis resmi belgelere kadar hersey var,

onun hakkinda yazdigim yazilari olabildigince yumusatir ve kufurleri kaldirabilirsem eger, yaziyi burada paylasabilirim.

(avukat hilal hanim, eger burada da beni bulacaksan, pesin pesin soyluyorum muvekkiline kufur etmedim.. etmekten de artik vazgectim..)
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen mark twain » 29 Ağu 2013 23:34

facebook
twitter
gplus

bu adam varya aynı şeye benziyor kendini hz isa sanan kimdi o çarşıda dayak yiyen eski milletvekili sikkofield'da yazmıştı bi yazısında adını unuttum şimdi. ben o yazıdan sonra baya bi araştırdım bu adamı etrafta yaşça büyük olanlara sordum siyasetteki çizgisini öğrenmek için falan. herkesin ortak fikri adamın 180 derece döndüğü yönündeydi, sonra bazı askerlerin yazışmaları çıktı bilmem kim için konuşurlarken arada bu adamın lafı geçiyor yazışmada(ha hasan mezarcı) diyolarki işte veririz ilacı hasan mezarcı gibi isayım musayım diye dolaşır piyasada diyolardı. yani hasan mezarcıya dayamışlar abicim lsd mi nedir o ilacı ondan sonra o hale gelmiş herif. bunada yapmışlardır illa bişeyler.

yanlız yıldırım aktuna demekki bu işte kullanılan doktorlardanmış bak şimdi çıktı piyasaya. bende diyorum bi doktor nası bu kadar zengin olur amk :D baya baya pis işlerin döndüğü bi ortam var o bellide kime ne uygulamışlardır detayını bilemicem. bu adnan oktar çok enteresan bir adam, müritlerindenmi ne aldığı baya bir kanı gönderdi diye biliyorum ben abd'ye. gerçi ona ne gerek varsa amk zaten kızılay alayımızın kanını gönderiyor bence. askerde gelip bütün askerlerden kan almak nedir ya ? o nasıl bir kan bankası amk türkiyede 20 yaşını geçen her erkeğin en az 1 tüp kanı var bankada.
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Mesajgönderen ceci » 29 Ağu 2013 23:56

facebook
twitter
gplus

adnan oktarin olayi ilac falan degil mayki.. isin icinde AİPAC ve BESA adli dusunce kuruluslari var..
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 29 Ağu 2013 23:58

facebook
twitter
gplus

Bende onu demeye gelmiştim atıp tutmayın uğraşmayın valla. :)
Donanımhaberden çok iyi biliyorum :)
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen samtik » 30 Ağu 2013 00:01

facebook
twitter
gplus

ceci yazdı:adnan oktarin olayi ilac falan degil mayki.. isin icinde AİPAC ve BESA adli dusunce kuruluslari var..

Müsaitsen açsana biraz Cengiz.
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

Mesajgönderen mark twain » 30 Ağu 2013 00:05

facebook
twitter
gplus

ya bende adnan oktarı baya adam sanıyodum da onun işi göstermelik dava açmaktan ibaret ne var şimdi bende bana hakaret edenlere dava açsam tırsacakmısınız yani :D ben onun ne olduğun rok karşısındaki ezikliğinden anladım. rasim ozan gibi tipinin ortasına s**tığım adamı bile bunu korkuttu be :D

izleyinde görün nasıl seri R'ler yaptığını, sevgili adnancım güldüm lol :D:D :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ps362dC4wSE
Mark der ki; İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır
Kullanıcı avatarı
mark twain

Mesajgönderen ceci » 30 Ağu 2013 00:09

facebook
twitter
gplus

Samet inan adnan oktar konusunda sayfalarca yazi yazmak istiyorum, lakin simdi disaridayim, arkadaslarla kofte ekmek yiyecegiz, ergen kizlar gibi telefon elimde dolasiyorum zaten:) mumkunse en kisa zamanda konusalim olurmu?

muritlerinden degilsin degilmi :mrblue: babunacilar tayfasindan degilsindir umarim :mrblue: yoksa varya operler beni :mrblue: adliye koridorlarinda surunurum amk :mrblue:
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Mesajgönderen ceci » 30 Ağu 2013 00:11

facebook
twitter
gplus

lan mayki isler o kadar kolay degil.. evet bi bok olmaz, birseyde cikmaz ama, bosu bosuna stres yaparsin, adliye koridorlarinda gezinirsin paso :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ceci

Sonraki

Dön Serbest Kürsü