Aşık olduğum kız nişanlanmış

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Re: Aşık olduğum kız nişanlanmış

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 02:16

facebook
twitter
gplus

Açıldım istediğim gibi açılamadım. İçimi dökemedim. Önceki yazılarımı okumadın herhalde. Sırf bu kızı unutayım diye arkadaşın teki bir kız ayarlayacak oldu bana. Onla zaman geçirirken yani bu aşık olduğum kızı unutacaktım. Ben aslında bu kıza mesaj falan çekiyordum konuşuyordum. Takıntı işte. Kızda büyük ihtimal rehberlik servİsiyle görüştü. Dedi işte benim hakkımda bu çocuk beni seviyor platonik. Ama benim sevgilim var vs. Yani bazı yalanlar dolaşıyor ortada. Önceden düşünülmüş oyunlar oynanıyor. Benide saf yerine koyuyorlar. Ve safmışım. İnandım bunlara. Öğretmenlerde kendini çok zeki sanıyor.Ya buradan doğru düzgün anlatamıyorum. Konu açmamda saçma zaten. Yanımda oalcaksın öyle anlatacam en başından daha iyi anlarsın.
En son hardman tarafından 05 Nis 2015 02:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 02:17

facebook
twitter
gplus

Filmlik bir senaryo var aq
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Sahra » 05 Nis 2015 02:58

facebook
twitter
gplus

E madem seni aptal yerine koydu, o zaman direkt soğuman ve sallamaman lazım kızı zaten
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 03:05

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:E madem seni aptal yerine koydu, o zaman direkt soğuman ve sallamaman lazım kızı zaten

Ya görünce falan dilim tutuluyor yürüyüşüm bir tuhaf oluyor sarhoş gibi yürüyorum ne bilim haklısın dediğinde ama kendimi kontrol edemiyorum aşk işte. Anca başka birinden hoşlanırsam geçecek bunlar.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Sahra » 05 Nis 2015 03:10

facebook
twitter
gplus

Ondan mı beni kullandın lan pis herif :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen sonkiucdort » 05 Nis 2015 14:32

facebook
twitter
gplus

Yaz geliyo bırak bu işleri
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 19:44

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Ondan mı beni kullandın lan pis herif :twisted:

Ben sana şaka yaptım takıldım öyle. Aşık olduğum kızın ablasıyla aynı yaştasın. Ablamsın yani :) Ayrıca ben bu aşık olduğum kıza çok karışıyodum. Makyaj yapma falan diyodum. Doğal güzelliğin var diyordum. Doğru söylüyordum harbiden öyle ama bana ters davranıyordu böyle diyince. Ya doğal güzelliğin var makyaj yapınca çirkinleşiyon. Bende herhangi bir vatandaş değilim ki sana aşık olmuş gönlümü kaptırmışım. Benim söylediğimi insan biraz ciddiye alır.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen hardman » 05 Nis 2015 19:47

facebook
twitter
gplus

sonkiucdort yazdı:Yaz geliyo bırak bu işleri

Yazın Kemerdeyim bakalım şansıma bir kısmet çıkacak mı.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen Sahra » 05 Nis 2015 20:08

facebook
twitter
gplus

hardman yazdı:
Sahra yazdı:Ondan mı beni kullandın lan pis herif :twisted:

Ben sana şaka yaptım takıldım öyle. Aşık olduğum kızın ablasıyla aynı yaştasın. Ablamsın yani :) Ayrıca ben bu aşık olduğum kıza çok karışıyodum. Makyaj yapma falan diyodum. Doğal güzelliğin var diyordum. Doğru söylüyordum harbiden öyle ama bana ters davranıyordu böyle diyince. Ya doğal güzelliğin var makyaj yapınca çirkinleşiyon. Bende herhangi bir vatandaş değilim ki sana aşık olmuş gönlümü kaptırmışım. Benim söylediğimi insan biraz ciddiye alır.

Sana tavsiye madem ablanım :mrblue: Bir kız duygularına karşılık vermiyorsa, erkek ona karışmamalı, beklenti içine girmemeli. Sülük gibi yapışmış görünmek bir erkeğe hiiiiç yakışmaz. Gitgide soğur kız
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen luebraln » 05 Nis 2015 21:27

facebook
twitter
gplus

"Aşık olmak" ile "Obsesif-kompulsif kişilik bozukluğuna sahip olmak" vücutta aynı biyokimyasal etkiyi yaratıyor.
"Ve budalalar, anlamadıklarını anlayamayacaklarını yok ederler..."Goethe
Kullanıcı avatarı
luebraln

ÖncekiSonraki

Dön Serbest Kürsü