Suriyeliler'i Nasıl Denetim Altında Tutabiliriz?

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Re: Suriyeliler'i Nasıl Denetim Altında Tutabiliriz?

Mesajgönderen Think Tank » 21 Oca 2016 13:12

facebook
twitter
gplus

Bütün Suriyeliler ülkeden temizlenmedikçe huzur gelmeyecektir. İnsanların işlerini ellerinden alıyorlar, güvenliklerini tehdit ediyorlar, yıllardır görülmeyen hastalıkları hortlatıyorlar, çalışan insana vergi yükü bindiriyorlar, demografiyi tehdit ediyorlar. Milyonlarca dolar bu kapkaççı tacizci çetelere harcanıyor çıldırma sebebi. Sokaktan rastgele adamlarla kabine kursalar yemin ediyorum bu kadar zarar veremezler ülkeye.
Think Tank

Re: Suriyeliler'i Nasıl Denetim Altında Tutabiliriz?

Mesajgönderen deardeer » 24 Ağu 2016 21:12

facebook
twitter
gplus

Benim irkim mukemmel tipi bir insan degilim. Fakat bazi irklari sevmiyorum. Araplar bunun basinda geliyor. Sehir efsanelerini bilmem ama yasadigim bir olayi anlatayim. Bir markette calisiyordum yaz tatilinin basinda. Suriyeli bir aile iceri girdi ve resmen talan etti her yeri. Adam ve uc tane kapali kadin, sayamadigim kadar da cocuk var. Baktim cocuklar eline aldiklari cikolatalarla kaciyorlar. Bildigin kaciyorlar. Kostum hemen dedim durun. O arada adam cebine birseyler atmaya basladi. İsler cigrindan cikiyordu. Hemen bagirdim (markette iki kisiyiz) abla geldi. Bunlar bagiriyor cagiriyor. Kadinlarin biri yuzundeki carsafi kaldirdi ve yuzume tukurdu. Kafayi yedim ben kadini ittirdim falan adamla birbirimize girdik. Polis geldi. Hic birsey sorulmadan beni goz altina aldi. Digerlerini de toplayip getirmisler. Neyse karsilikli oturttular beni adamla kadinlar hala bagiriyor disarda. Durumu anlattim ettim. Adam bir seyler sayikliyor ama yari turkce yari arapca. Ben ne oldugunu bile anlayamadan saldilar bunlari. Bana da bir ton nutuk verdiler. Ben cildiriyorum ama adrenalinim oyle yuksek ki birak konusmayi agzimi acamiyorum. Sonra amcamlar gelip beni aldi. Ertesi gun kovuldum. O yuzden bunlari bildigin kopek kupeler gibi kupeleyeceksin. İs yerine almayacaksin. İki ayda bir test edeceksin. Sinir disi edeceksin vs. Gerci bu hukumette hayal bunlar ama neyse.
Call me your Deer God ¥
Kullanıcı avatarı
deardeer

Dön Serbest Kürsü