Evlenmeden önce cinsel ilişki

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Re: Evlenmeden önce cinsel ilişki

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 25 Eki 2017 16:28

facebook
twitter
gplus

ozer yazdı:
Sahra yazdı:Sadece sakaysa benimki de sadece saka. Anne manne fark etmez. Bundan sonra saka yaparken anneni manneni getir aklina, sakasi bile hosuna gitmiyorsa sen de yapma.

Siz kadınsınız herhalde. Yoksa niki kadın niki ama erkek misiniz bilmiyorum. Ben forumda yeniyim. Zamanla tanışırız 8-)

Olur kardeş. Benle de tanış. Bende forumda eskiyim.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen ozer » 25 Eki 2017 18:13

facebook
twitter
gplus

Yowzah Anakata yazdı:
ozer yazdı:
Sahra yazdı:Sadece sakaysa benimki de sadece saka. Anne manne fark etmez. Bundan sonra saka yaparken anneni manneni getir aklina, sakasi bile hosuna gitmiyorsa sen de yapma.

Siz kadınsınız herhalde. Yoksa niki kadın niki ama erkek misiniz bilmiyorum. Ben forumda yeniyim. Zamanla tanışırız 8-)

Forumun bu kadar cana yakın insanlardan oluştuğunu bilmiyordum. İyi ki üye olmuşum. Ne güzel insanlar var :mrblue:
Kullanıcı avatarı
ozer

Mesajgönderen Sahra » 25 Eki 2017 18:32

facebook
twitter
gplus

Çok güzel bir giriş yaptığın için bu kadar cana yakın davranmak zorunda hissettik kendimizi :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 25 Eki 2017 20:35

facebook
twitter
gplus

ozer yazdı:
Yowzah Anakata yazdı:
ozer yazdı:

Forumun bu kadar cana yakın insanlardan oluştuğunu bilmiyordum. İyi ki üye olmuşum. Ne güzel insanlar var :mrblue:

İnsanlara bayılıyorum.
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen hardman » 25 Mar 2018 16:27

facebook
twitter
gplus

Ya ben su cinsel obje olarak gormenin neden kotu yorumlandigini anlamiyorum. Cinsel obje olarak gorulur karsidaki. Kesin ve net. Seni cinsel olarak cekmeyen karsi cinsle birak iliski yasamayi arkadas bile olmazsin bence. Seni cinsel olarak ceken karsi cinse karsi daha da bir yakin durursun sen farkinda olmasan bile onunla mesafen digerlerinden daha yakin olur.
Kullanıcı avatarı
hardman

Önceki

Dön Serbest Kürsü