Yahudiler ensest kökenlidirler

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Yahudiler ensest kökenlidirler

Mesajgönderen mark twain orcun » 22 Şub 2017 11:21

facebook
twitter
gplus

İddiamdır öncelikle onu belirteyim, tüm yahudiler öyle midirler yea sen de abartıyorsun filan!? Bunları umursamam mümkün değildir, zira iddiam odurki (birazdan anlatacğaım) tüm yahudiler ensest ürünüdür.

Tabi ensest deyince bu biraz karmaşık bi mesele her milletin içine sızdıklarından; dönem dönem savaşlar çıkarıp toplumları birbirlerine düşürerek (kırdırarak) dönem dönem daha güçsüz olan işgal edilecek yerlerin (planları dahilinde) üzerlerine salarak bölgelerde erkek nüfusunu düşürmüş ve sonra kadınlarını sağ bırakmışlardır ve böylece sızmışlardır.

Bunların yegane stratejileri budur, savaş çıkarmaktaki amaçları erkek nüfusunu düşürüp, o ülkelere yerleşmek ve sonra erkeksiz kalan kadınlar üzerinden milletlerin arasına sızmak. Tabi bu çok geniş çaplı bi olay sadece yahudiler olarak sızmıyorlar bu aşamada bütünüyle tarla/kültür/kadın ve ekin/nesile saldırı yapıyorlar.

(Kasas 4) Gerçek şu ki, Firavun yeryüzünde (Mısır'da) büyüklenmiş ve oranın halkını birtakım fırkalara ayırıp bölmüştü; onlardan bir bölümünü güçten düşürüyor, erkek çocuklarını boğazlayıp kadınlarını diri bırakıyordu. Çünkü o, bozgunculardandı.

İşte sızma bu şekilde oluyor. Osmanlıya bu yöntemle sızdılar ki zaten temeli de sağlam bi yapı değildi osmanlı, doğru şekilde tasarlanmamıştı. Ailecilik vardı ve tam da tağut düzeninin isteyeceği ortamdı.

İşte Atatürk bu sızma girişiminin neticelenmesini engellemiştir ulu Türk milleti ile birlikte. Günümüzde benzer bi ortam hortlamıştır yine milleti cehalete boğdular fakat hafızalarda olan o büyük zafer (beyinsel hafızadan da bahsetmiyorum genetik bi hafızadır bu!) bu defa düşmanı tümüyle siktir etmemizi sağlayacaktır arkadaşlar. Bunun da anlamı şudur; tüm dünya milletleri özgürlüğe kavuşacaktır.

Zira bu ensest piçler her milletin içine aynı yöntemle sızmışlardır binlerce yıl içinde ve tüm yönetimi ele geçirmişlerdir. İnsanlığın ürettiği her şeyi ticaret ile çalıp medya ile biçimlendirmişlerdir. Ticaretleri hırsızlık temelinde yükselir, medyadaki işleri ise komple yalan sıçmaktan ibarettir. Böylece algıyı belirlerler ve herkes o şizofreni içinde yaşar gider... Ancak artık bitmek zorundadır.

Onlara aşağılık maymunlar olun denmesi cumartesi yasağı ile alakalıdır, sözlüklerde de böyle bir cümle vardır illa duymuşsunzudur; ''sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı'' diye bi muhabbet ve yanıtsızdır aha da işte onun yanıtı yahudilerin ensest ibnelikleri. Bunlar her tür pisliği yapıyorlar, deniz kenarındaki kentin haberi size gelmedi mi diyor o pasajda? Kimdi deniz kenarındaki kent? Lut kavmi değil mi lan?

Lutlu sonlu masaj salonları var olm bunların kimsenin haberi yok. Aşağılık maymunlar olun denmesinin asıl nedeni işte cinsel yönden olan göndermedir. Yahudiler bi hint kabilesidir ve bi projedirler. Proje kapsamında ensest olarak çoğalmışlar ve oluşmuşlardır daha sonraları ise dünyaya yayılarak sanki tüm İsrailoğullarını temsil ediyormuş gibi bi algı oluşturmuşlardır. İsrail adlı ülkenin bile nedeni budur. Oysa İsrailoğulları çok temelde insanın özünde bi ayrım mevzusudur, karşıtlığı anlatır. Zıtlıklarla insanlığın evrimi sürdüreceğini anlatır ancak yahudiler bunu sömüren ensest piç kurularıdırlarve dinleri olan kabbalanın da yardımıyla tüm milletleri hipnozlamışlardır. Bu projeyi ise çok yüksek olasılıkla hintli kahinler büyücüler planlamışlardır.

Atatürk'ün katili de bunlardır. Pera palas denen yerde hala hintli kahinin gönderdiği 10 kasımı ifade eden 10 adet çiçek ve üstündeki saat 09:07'yi gösteren halı durmaktadır. Atatürk 9'u 5 geçe öldü diye bilmekteyiz yog efendim kalbinin durduğu saat 09:07 miş falan filan ben bu tür şizofrenik detaylarla uğraşmayı bıraktım siz de takılmayın, belki halı yıllar sonra geldi veya ne bileyim bir sürü şey olabilir mesele bu değil, mesele Atatürk'ün ölümünün tasarlanmış olmasıdır. Bir takım hilelerle de verdikleri ilaçlara da hakim olmaları nedeniyle bunun gün ve saatini tahmin edebilmeleri bence normaldir. Kahinlik dediğiniz matematiksel tahmindir, vizyon ise matematiksel görüdür.

Mesela Atatürk'ün GENÇLİĞE HİTABE yazması bi vizyondur. Günümüzde bu milleti gençlerden başka birleştirebilecek ve ayağa kaldırabilecek var mı sizce? Herkes tümüyle sistemin parçası ve teknolojiyi düşünün ana babalarınıza veya bunların nesildaşlarına, lan bırak bunları 80 öncesinde doğanlara bile anlatabilir misiniz mevzuları? Baktığınız açıları, gördüğünüz dünyayı gösterebilir misiniz? Oldukça zordur, hepsi tümüyle işgal edilmişlerdir hipnoz edilmişlerdir sistem tarafından. Hey aloo napıyonuz lan siz diyecek olan, ihtimal barındıran yegane kitle gençlerdir. Her şeye rağmen böyledir!

Adım gibi eminimki bu işi 85 ila 95'li yılları arasında doğanlar fitili ateşleyecekler, diğerleri de idrak ederek eklenecekler ve Türk milleti tüm dünya insanlığını özgürleştirecek olan dev devrimi yapacaktır, ben adım kadar eminim. İnternetle ebeveynlerinizi siz tanıştırdınız işte Atatürk buraya kadar gördü! Artık eğiten gençlik. Atatürk bunun olacağını gördü elbette, interneti değil. Bugünlerde eğiticiliği belki sistem çarklarının faydasına yapıyor gençler ama bunu evirecek olan söylediğim nesildir. Bunlar en merkezden izleyenlerdir dolayısı ile hem tanık hem de sorumludurlar! Özellikle de 85 -89 arası! Bunlar 90'lı yılları da oldukça net bir biçimde gözlemleme imkanı bulmuşlardır ya bu nesil var ya dünya tarihinin hızlı özetini yaşadı o kadar diyeyim. Bu nedenle ben çok iddialıyım bu devrim kesinlikle olacak.

Başta Türk milleti olmak üzere tüm dünya milletleri gerçek özgürlüğe kavuşacak ve aynı anda Allah'ın dini de hurafelerden arınmış olacak akıl ve gerçek özgürlük temelinde oluşacak olan bilim kazanacak.
mark twain orcun

Dön Serbest Kürsü