Bir Bedene Sahip Olmak

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Re: Bir Bedene Sahip Olmak

Mesajgönderen Sahra » 14 Ağu 2017 15:24

facebook
twitter
gplus

20 kalıyor :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Broker » 14 Ağu 2017 20:36

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:20 kalıyor :twisted:

Zaten insan 20 yaşına kadar çocuk sayılır 16-17 yaşından sonra bi şeyleri fark ediyor insan.

Sen baya uzun ilişki insanısın :lol:
Beraber uzun, mutlu, huzurlu, zengin bir ömür dilerim size :)

Şöyle münasip bir arkadaşınız varsa burdayım ehehehe :twisted:
"Çatışma ne kadar büyük olursa, zafer de bir o kadar büyük olur."

- George WASHINGTON -
Kullanıcı avatarı
Broker

Mesajgönderen Sahra » 16 Ağu 2017 20:37

facebook
twitter
gplus

İlişkide çok uyumluyum napim, uzun sürüyor :lol:

Masonlara yem edecek arkadaşım yok benim :lol:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Broker » 18 Ağu 2017 00:15

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:İlişkide çok uyumluyum napim, uzun sürüyor :lol:

Masonlara yem edecek arkadaşım yok benim :lol:

Aman yedik arkadaşlarını :lol:

- George WASHINGTON -
Kullanıcı avatarı
Broker

Mesajgönderen Gemma » 24 Ağu 2017 20:57

facebook
twitter
gplus

ehli maide yazdı:Bedene sahip olmanın seni kısıtladığını düşündürten şey de beden zaten. Yani ortada bedenden bağımsız bir oluşum var da bedenin tepkileri onu kısıtlıyor diye bi olay yok. İnsanın geniş hayal gücü, olduğundan çok daha iyi durumda olması gerektiği yanılgısını yaratıyor her seferinde ve ortaya bu çıkıyor. Bunun önüne geçmek için bence insan vücudunu bir bütün olarak düşünmeli, olan her şeyin kendi bedenimiz sınırları dahilinde olduğunu kabullenmek ve bunlara uygulanacak en uygun çözüm yollarını kendi bedenimizin sürekliliği içinde bulmak.

Bedenin arkasında önünde içinde ya da her neresindeyse konumu muallakta bir bilinç var bence. Vücudumun ihtiyaç durumunda hassasken verdiği tepkiyle her şeyin normal olduğu durumdaki tepkiyi karşılaştırıp kendimi tartıyorum. X durumunda böyle hissederdim, Y durumnda böyle hissediyorum o halde X'te davranmam gerektiği gibi davranmalıyım diyebiliyorum. Bu durumda bedenin dışında, bedenin kararlarını veren, onları değerlerdiren bir şey oluyor.

Her şey bedenimin sınırları içinde olsa benim o kızı orada boğazlamam gerekirdi ahaha. Vücudun sana hissettirdiği şeyler başka düşüncelerin bambaşka olabiliyor.
Kullanıcı avatarı
Gemma

Mesajgönderen Gemma » 24 Ağu 2017 21:02

facebook
twitter
gplus

Broker yazdı:
Gemma yazdı:
Daha basiti olsun. Kahve, kafein. Bende direkt çarpıntı yapar. Çok normal bir gün, her zaman görüştüğüm arkadaşımla yazışıyorum bi bakmışım kalbim hızlanmaya başlıyor. Ortada hiçbir şey yok. İki kafein aldım diye duygu durumum kayıyor. İzlediğim bi' belgesel vardı, bu hormonlarla aşkla ilgili. İki insanın daha tehlikeli bir anda yakında olması, yani adrenalin salgılanırken birarada olmasıyla hormon düzeyleri normalken bir arada olması aynı şey değil. İlk durumda ister istemez bir çekim olacak. Örnek olarak uçurumun üzerinde bir asmalı köprüde muhabbet eden çiftle kafede oturup muhabbet eden çift videoları arkada oynuyordu. Bir kaç doğru denklem ve hileyle istediğiniz insanda etki, ilgi uyandırabilirsiniz. Kafeine benim gibi hassas olan bünyeyi al, içir buluşmada kahveyi, kafeinin kendi üzerindeki etkisinden bihaberse dicek ki alla alla bak bu çocuk beni heyecanlandırıyor.

Ben bunu kullanırım ya :twisted:

Ya sizin için deli gibi kaynak var internette. Nasıl eriştiğime dair hiçbir fikrim yok ama geçen sene bir blog bulmuştum adam baya kız tavlamayı incelikleriyle anlatmış belli konuları anlatırken grafik mrafik çizmiş. Okudukça allah kahretsin bunlar ne bunların üzerinde doktora yapcak kadar düşünen kafa nasıl bir şey diye şok ola ola okudum. Youtube'da kanallar var ya. Türkçe içerikte çok karşılaşmadım ama İngilizce bir kanal var adam baya dokunma bariyerini kırma, bıdı bıdı yapma, şöyle düşündürtme diye video çekmiş. Yine izledikçe Allah sizi kahretmesin oluyordum.
Kullanıcı avatarı
Gemma

Mesajgönderen Broker » 01 Eyl 2017 17:58

facebook
twitter
gplus

Gemma yazdı:
Broker yazdı:
Gemma yazdı:
Daha basiti olsun. Kahve, kafein. Bende direkt çarpıntı yapar. Çok normal bir gün, her zaman görüştüğüm arkadaşımla yazışıyorum bi bakmışım kalbim hızlanmaya başlıyor. Ortada hiçbir şey yok. İki kafein aldım diye duygu durumum kayıyor. İzlediğim bi' belgesel vardı, bu hormonlarla aşkla ilgili. İki insanın daha tehlikeli bir anda yakında olması, yani adrenalin salgılanırken birarada olmasıyla hormon düzeyleri normalken bir arada olması aynı şey değil. İlk durumda ister istemez bir çekim olacak. Örnek olarak uçurumun üzerinde bir asmalı köprüde muhabbet eden çiftle kafede oturup muhabbet eden çift videoları arkada oynuyordu. Bir kaç doğru denklem ve hileyle istediğiniz insanda etki, ilgi uyandırabilirsiniz. Kafeine benim gibi hassas olan bünyeyi al, içir buluşmada kahveyi, kafeinin kendi üzerindeki etkisinden bihaberse dicek ki alla alla bak bu çocuk beni heyecanlandırıyor.

Ben bunu kullanırım ya :twisted:

Ya sizin için deli gibi kaynak var internette. Nasıl eriştiğime dair hiçbir fikrim yok ama geçen sene bir blog bulmuştum adam baya kız tavlamayı incelikleriyle anlatmış belli konuları anlatırken grafik mrafik çizmiş. Okudukça allah kahretsin bunlar ne bunların üzerinde doktora yapcak kadar düşünen kafa nasıl bir şey diye şok ola ola okudum. Youtube'da kanallar var ya. Türkçe içerikte çok karşılaşmadım ama İngilizce bir kanal var adam baya dokunma bariyerini kırma, bıdı bıdı yapma, şöyle düşündürtme diye video çekmiş. Yine izledikçe Allah sizi kahretmesin oluyordum.

Ya Allah aşkına sağdan soldan alınan tavsiyeyle kız mı tavlanır :lol:

- George WASHINGTON -
Kullanıcı avatarı
Broker

Önceki

Dön Serbest Kürsü