Türk Siyasetçiler Ve Lions (Lionnes) Club

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Türk Siyasetçiler Ve Lions (Lionnes) Club

Mesajgönderen musterihadam » 13 Tem 2013 00:57

facebook
twitter
gplus

Benim gittiğim lisenin kurucusu Rotary idi. Sürekli Rotaryenler ve Lions kulübü gelir okulu ziyaret ederdi, arada yabancılar da gelir bize fiyakalı bakışlar atar geri giderlerdi. O zamanlar sikko yoktu farkında değildik ama cemaat menşeili edebiyat öğretmenimiz bize sürekli bu insanların mason olduğunu, örgütlenmiş olduklarını ve zararlı olduklarını belirtirdi, ne diyon lan ahuahah der geçerdik ama sikkodan sonra her şey değişti tabi

Ek olarak şu anda çevremde, Lions Club'a bağlı olduğunu öğrendiğim üniversite profesörleri vs. var. Din ile alakaları olmadığı gibi, yaşamları da bana çok garip gelirdi hep. Yavaş yavaş kavrıyoruz her şeyi
Tanrısızlık tanrıya mahsus
Kullanıcı avatarı
musterihadam

Mesajgönderen Gregor Samsa » 13 Tem 2013 04:18

facebook
twitter
gplus

Lions Club'ün masonluğuyla ilgili kafamda soru işaretleri oluştu. Lions Kulübü hakkında bilgi vermesi açısından Ekşi Sözlük'te Lions üyesi olduğunu belirten bir üyenin entrysi: http://eksisozluk.com/entry/14460063

Edit: Nedir ne değildir bilmiyorum sadece fikir versin diye koydum.
Gregor Samsa

Mesajgönderen can » 13 Tem 2013 04:24

facebook
twitter
gplus

Gregor Samsa yazdı:Lions Club'ün masonluğuyla ilgili kafamda soru işaretleri oluştu. Lions Kulübü hakkında bilgi vermesi açısından Ekşi Sözlük'te Lions üyesi olduğunu belirten bir üyenin entrysi: http://eksisozluk.com/entry/14460063

ona bakarsan mason sayfalarını okursan onlardan kralı onlardan inceleri yok...
nur cemaatine bakarsan onlardan meleği yok. herkes ortamını över böyle tatlı böyle neşeli böyle şakalar yaparız diye... gerçekte ne iş çevrildiğini öğrenmeden bilemeyiz ne kadar tatlılar
Geçmiyor sıcak yaz günleri, Çok özledim YEŞİL-KIRMIZI tribünleri !
Kullanıcı avatarı
can

Mesajgönderen Gregor Samsa » 13 Tem 2013 04:58

facebook
twitter
gplus

can yazdı:
Gregor Samsa yazdı:Lions Club'ün masonluğuyla ilgili kafamda soru işaretleri oluştu. Lions Kulübü hakkında bilgi vermesi açısından Ekşi Sözlük'te Lions üyesi olduğunu belirten bir üyenin entrysi: http://eksisozluk.com/entry/14460063

ona bakarsan mason sayfalarını okursan onlardan kralı onlardan inceleri yok...
nur cemaatine bakarsan onlardan meleği yok. herkes ortamını över böyle tatlı böyle neşeli böyle şakalar yaparız diye... gerçekte ne iş çevrildiğini öğrenmeden bilemeyiz ne kadar tatlılar

Evet, haklısın ama en azından fikir verebilir. Bana zenginlerin kendilerini çok üstün insan gibi görmek için toplanıp yardımlar yaptığı, zengin ve güç sahibi tanışlar bulmaya çalıştığı bir dernek olarak gözüküyor. Zenginlik çıkar ilişkisiyle olur ve burası o ilişkiyi kurmak için ideal bir yer. Mason üyeler de dernekten mason localarına üye buluyorlardır. Masonlukla iç içe ama masonluktan ayrı değerlendirilmesi gereken bir oluşum. Resmi bağları yoktur.
Gregor Samsa

Mesajgönderen Bozkurt » 13 Tem 2013 10:56

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Türkeş aralarına ajan olarak girmek istemiştir, bunu hissettiklerinden kabul etmemişlerdir :lol:

Amaaan bu siyasetçilerin hepsi bir dolap çeviriyor zaten :D

Siyasetçileri genellemek yerine cımbız yapmalıyız bu konularda Alparslan Türkeş Türkiye'nin gerek marksist denen gerekde dinci diye gezinen tüm saflara direnişini başlatmıştır. Bu yüzden milyonların BAŞBUĞ dediği kişi faşistlikle suçlanmıştır. Nasıl Mustafa Kemal'e dinsiz Enver Paşa'ya bölücü diyorlarsa bazı siyasetçiler kirletip bazı ampulleri yüceltiyolar. Alparslan Türkeş'le ilgili ilk fotoğrafa gelecek olursak fotoğrafın nerede nasıl bir toplantıda çekildiğini bilmiyorum ama zamanının en bilinçli insanlarından biridir. Bu nedenle bir kalemde yahudi mason demek yanlıştır.
Kür Şad ölmüş, fakat attan düşmemişti.
Ölmüş, fakat yenilmemişti!
Hüseyin Nihal ATSIZ - Bozkurtların Ölümü
Bozkurt

Mesajgönderen ebeveyn rooney » 13 Tem 2013 23:33

facebook
twitter
gplus

Ona bakacaksak Rockefeller millete burs veriyor, vakıf açıyor vs... Bu onun özünde iyi bir adam olduğunu mu gösteriyor?
Kullanıcı avatarı
ebeveyn rooney

Mesajgönderen çikobonzai » 14 Tem 2013 00:00

facebook
twitter
gplus

Burada Lions'a en yakın kişi benimdir herhalde. Patronum bir lions Klübü üyesi. Ancak şöyle bir durum var. Lions Klüpleri kademe kademe bana göre. Yani en alt kademe (bizim patronun olduğu) ayda bir veya iki defa toplanırlar. Öyle konuşmalar falan olur. Davetliler konuşur, plaketler verilir. Öyle düşündüğünüz şeyler konuşulmaz. Ancak içlerinde kendilerini belli edenler kademe yükselebilir. Bölge başkanı gibi. Dahada yükselme şansı var tabi. Lions piramitin en aşağısı zaten. Oradan bir şey çıkmaz. Ancak şöyle bir şey var. Klüp'te tanıdığım kimse oruç tutmaz, namaz kılmaz. Yani Kısacası buraya üye olan kişiler ilk önce bunlardan uzaklaştırılır. Buranın amacı bu. Piramitin üst kısımlarına eleman yetiştirmek.
çikobonzai

Mesajgönderen Erhan Sandıkçı » 15 Tem 2013 17:25

facebook
twitter
gplus

Van Gogh teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Erhan Sandıkçı

Mesajgönderen Anders Svetlenikov » 15 Tem 2013 18:08

facebook
twitter
gplus

Bizim okulda İngilizce hocası da bu grubun üyesi.. Hazırlıktayken duymuştum.. Birde Rotary, Rotaract, Inner Wheel organizasyonlarına falan da katılıyor.. Bir bağlantısı var mı bunların?
Anders Svetlenikov

Mesajgönderen Gregor Samsa » 15 Tem 2013 19:32

facebook
twitter
gplus

Anders Svetlenikov yazdı:Bizim okulda İngilizce hocası da bu grubun üyesi.. Hazırlıktayken duymuştum.. Birde Rotary, Rotaract, Inner Wheel organizasyonlarına falan da katılıyor.. Bir bağlantısı var mı bunların?

Evet Rotary ile bağlantılı olduğunu biliyorum, hatta bir ağacın iki dalı gibiler. Ama diğer ikisini duymadım muhtemelen bağlantılıdırlar.
Gregor Samsa

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni