Sürüngen İnsansılar (Reptilian Irkı) / Reptilian Humanoid

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Sürüngen İnsansılar (Reptilian Irkı) / Reptilian Humanoi

Mesajgönderen Jin » 14 Tem 2013 17:41

facebook
twitter
gplus

Dombıra yazdı:
Michael Sikkofield yazdı:Reptilian ırkı tamamen David Icke'ın kıçından uydurduğu bir teoridir. Reptilian'ların çoğu özelliği cinlere benzer, bu nedenle kuvvetle muhtemel cinleri kamufle etme çabasının bir ürünüdür reptilian senaryosu.

Not: Cinler dinozor değildir, uzayda başka hayat formları olabilir veya uzaylılar da olabilir ve cinler bunlar da değildir, cinler bakteri veya mikrop da değildir. Cinler bu dünyada yaşayan ve duyu organlarımızla algılayamadığımız, dumansız ateşten yaratılmış varlıklardır. Tıpkı insanlar gibi akıl sahibidirler, irade sahibidirler, bu nedenle Kuran hem insanlara hem de cinlere gönderilmiştir.

Yani cinin kontrolünde olan birinin gözleri resimdeki gibi değişebilir diyebilir miyiz?

Fotoğrafta tasvir edilen şey, insanın reptilian ırkı ile benzerlikleri.

Daha önce bir cin ile karşılaşmadığımızdan, doğruluğu veya yanlışlığı konusunda emin olamayız.

Fakat buradan anlayabileceğimiz en açık şey, reptilian ismiyle bahsedilen şeyin aslında cinler ile aynı olduğudur.
Kullanıcı avatarı
Jin

Mesajgönderen Michael Sikkofield » 14 Tem 2013 17:54

facebook
twitter
gplus

Dombıra yazdı:
Michael Sikkofield yazdı:Reptilian ırkı tamamen David Icke'ın kıçından uydurduğu bir teoridir. Reptilian'ların çoğu özelliği cinlere benzer, bu nedenle kuvvetle muhtemel cinleri kamufle etme çabasının bir ürünüdür reptilian senaryosu.

Not: Cinler dinozor değildir, uzayda başka hayat formları olabilir veya uzaylılar da olabilir ve cinler bunlar da değildir, cinler bakteri veya mikrop da değildir. Cinler bu dünyada yaşayan ve duyu organlarımızla algılayamadığımız, dumansız ateşten yaratılmış varlıklardır. Tıpkı insanlar gibi akıl sahibidirler, irade sahibidirler, bu nedenle Kuran hem insanlara hem de cinlere gönderilmiştir.

Yani cinin kontrolünde olan birinin gözleri resimdeki gibi değişebilir diyebilir miyiz?

Ondan emin değilim, sembolik bir tasvir de olabilir reptil gözler.
"Zorluğun yanında bir kolaylık muhakkak vardır" - İnşirah 6
Kullanıcı avatarı
Michael Sikkofield

Mesajgönderen lanetherf » 14 Tem 2013 18:03

facebook
twitter
gplus

editlenip silindi
En son lanetherf tarafından 29 Tem 2013 11:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
lanetherf

Mesajgönderen conspiracy_theory » 14 Tem 2013 18:42

facebook
twitter
gplus

Dumansız ateşten yaratılan cinler, nedir dumansız ateşin yapısı karbon oksijen tepkimesi daha tam oluşmamış, tepkime son ürünleri olan kül ve dumana daha vakit var ve enerjinin en yüksek olduğu yer. orada gerçekten içiçe geçmiş toplar gibi birbirine yapışık atomlar ayrılır ve o kuvveti sağlayan devasa enerji, ısı ve ışık kuantaları şeklinde yayımlanır. burada enerji küresel düşünülen ama aslında boyutsuz enerji paketçikleri şeklinde düşünülmüştür. yani bu bir fikir, ayrıca da şekle girmiş enerji gözüyle bakabiliriz.

insanların açık açık muhabbet eder gibi cinlerle konuştuklarını düşünmüyorum ben. Nasıl biz diyoruz ana aklıma bişey geldi diye işte öyle fikirler geliyor olabilir bazı şeyleride keşfetmişlerdir kabbala sayesinde hangi şartta nasıl o iletişim sağlanıyor gibi. dinazorlar benim bildiğim günümüzün petrolü lan dinazor fosillerinin petrol oluşumunda ciddi etkisi olduğu söyleniyor kuranda'da var buna işaretler otlağı çıkardı karamsı sel suyunu oluşturdu falan diye. yani reptilian meptilian bana komik geliyor. oradan işi evrime bağlamaya çalışıyolardır işte bazısı maymundan insan oldu bazısı sürüngenden diye buda ayrıca bir komedi :D
81/29 Alemlerin Rabbi olan Allah dilemedikçe sizler dileyemezsiniz.
conspiracy_theory

Mesajgönderen yazyagmuru » 14 Tem 2013 19:41

facebook
twitter
gplus

gözleri değişir mi bilmem ancak cinlerin belirli bir ilimle başka canlıların vücutlarında da en azından bir süre için barınabildiklerini ve o vücudun kontrolünde söz sahibi olabileceğini düşünüyorum.ruh çağırma seanslarında da zaten cinlerle irtibat kuruluyor.kişilik bölünmesi ya da çoklu kişilik denilen vakaların bir kısmı cinlerin insan bedenine girmesi ile ortaya çıkıyor.
yalnız şunu unutmayın,cinlerin müminler üzerinde hiçbir hükmü yoktur,dolayısı ile korkmanıza gerek yok.onlar ancak kendilerinden medet umanlar ve onlarla haşır neşir olanlar üzerinde hüküm sahibidir.cinlerin varlığı,bir kısmının mümin,bir kısmının kafir olduğu yazılıdır.cinler peygamberimizi de dinleyerek kavimlerine uyarıcılar olarak dönmüşler,ancak bu durumdan peygamberimiz Allah'ın ona bunu vahyetmesiyle haberdar olmuştur.sakın ilginiz yoksa bu durumu kurcalamayın,zaten cin meselesi okült(gizli) bir ilimdir.Kur'an'dan anladığımız kadarıyla onları göremiyoruz,farklı bir boyuttalar, sesleri duyulur mu bilemiyorum ama sanırım harflerle yani yazarak onlarla irtibat kuruluyor.gaybı bilmezler ama aptal olduklarını sanmayın.
son olarak,cinlerin suyu sevdiğini,susuzluk çektiklerini ve sulu yerlerde daha fazla bulunduklarını sezinliyorum.çağırılırken ayna,su ve damalı zemin kullanıldığını okumuştum,nasıl gidiyorlar onu bilmiyorum işte.özellikle bazı yıldız adayları küçük yaşta cinlerle imtihan ve disipline ediliyorlar galiba.
korkan olursa Allah'a sığınsın,kendini Rabbine teslim etsin ve nas ve felak surelerini okusun.ve çok meraklı olmasın...:)))
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen Sahra » 14 Tem 2013 19:55

facebook
twitter
gplus

Dombıra yazdı:

lens kullanıyorsa neden olmasın :mrgreen:

Resim

David Icke böyle kıçından korku senaryoları üretiyorsa herhalde illuminatinin gizemli görünme amacına hizmet eden biridir
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen lanetherf » 15 Tem 2013 00:58

facebook
twitter
gplus

Yalnız cinler çeşitli suretlere girip insanlarla iletişim kurabilir. Yaşadığım bazı şeyler var hemen cinci ilan etmeyin de. Ayrıca Hz. Süleymanın cinlerden ordusu olması da bir ipucu
Kullanıcı avatarı
lanetherf

Mesajgönderen ebeveyn rooney » 15 Tem 2013 03:42

facebook
twitter
gplus

Korkuyorum lan. Bırakın şu konuyu.
Kullanıcı avatarı
ebeveyn rooney

Mesajgönderen Alkenuta » 15 Tem 2013 16:36

facebook
twitter
gplus

?
En son Alkenuta tarafından 17 Ağu 2013 13:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Seni kınamalarına aldırmadan bu çağın yol açtığı zulümleri dile getiriyor ve Kuran'la aydınlatıyorsan, dengimsin.
Kullanıcı avatarı
Alkenuta

Mesajgönderen Edward Zorton » 15 Tem 2013 17:05

facebook
twitter
gplus

Kült olarak Reptilian ırkı diye bir şey olduğuna inanmıyorum ancak Cin'ler ile tasvirleri biraz benziyor olabilir o yüzden eğer var ise ve görünüyorlar ise mantıklı açıklaması bu olabilir diye düşünüyorum, bir ara Michael'in bloğunda yazdığı yazıda bunlara değinmişti, Bush'un gözlerindeki oynama efekt midir bilemem ancak öyle birşey var ise bu canlıların günümüz Firavunlarından olması muhtemeldir diye düşünmeden edemiyor insan, daha neler görücez bakalım
"Boş bir kafa , şeytanın çalışma odasıdır."
Kullanıcı avatarı
Edward Zorton

ÖncekiSonraki

Dön Yeni Dünya Düzeni