Gezi parkı animasyonundaki gariplik!

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Re: Gezi parkı animasyonundaki gariplik!

Mesajgönderen yazyagmuru » 09 Eyl 2013 12:44

facebook
twitter
gplus

o bilgilere ancak topluma açık edilen kadarı ile sahip olabiliriz,öyle okuyup/uygulamaya geçilecek bir metodu bulunmamakta.
zira gerçekten de farklı teknikleri var,yüzeysel bakıldığında bile yeterince karmaşık.
bu tip ezoterik bilgiler inisiye (katılım) ile öğreniliyor ve ilerlemek seneler alıyor.kısacası yılanın başı ile kuyruğu belirsiz.
çok da abartmamak lazım adamları,sonunda onlar da bizim gibi yer,içer ve ölürler.
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen abdurrahmanboztas » 27 Eyl 2013 19:51

facebook
twitter
gplus

ayrıca Eylül'de gezi olaylarının tekrar patlak vereceğini geziyi destekleyen kanallar, gazeteler söyledikçe karşı tepkileri oldu fakat odtü ve Ahmet Atakan'ın ölümü, merdiven gibi kışkırtmalarla kendileri tekrardan insanları sokağa döktüler ki bence bundan sonra yine büyük bir kışkırtma gelecektir.
abdurrahmanboztas

Mesajgönderen Nate RIVER » 28 Eyl 2013 02:57

facebook
twitter
gplus

mark twain yazdı:şunu buldum şimdi, adamın karısı faslıymış önceden planlanmış olma ihtimali yüksek yani.

http://www.aksam.com.tr/guncel/palali-s ... ber-224997

Evet ben de bugün televizyonda gördüm. Olayların önceden planlandığı belli fazla zorlamaya gerek yok.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen david caine » 28 Eyl 2013 09:44

facebook
twitter
gplus

Bu palalıyla ilgili birde Barbaros Şansal'ın şu açıklamaları var, dikkate değer.

http://www.internethaber.com/barbaros-s ... itial=true

''İstanbul İl Genel Meclisi'nde görevli CHP'li birinin danışmanı, yanımda başkaları da olduğu halde o tarihte Bambi Kafeterya'daydık. Kayıtlar var, oranın kayıtları var. Bana Talimhane'de durumun çok gergin olduğunu, 10 güne kadar büyük bir ihtimalle palalı, çakılı, bıçaklı birilerinin çıkacağını, bunun AKP'nin üzerine kalacağını söyledi. Ben, 'Şaka mı yapıyorsun?' diyerek konuyu kapattım. Gerçekten 10–12 gün sonra bu konu gerçekleşti. Bu tesadüf de olabilir, gerçek payı da olabilir. CHP yaptı diye bir laf yok ki yapmış da olabilir, herkes neler yapıyor bu ülkede. Ben, 'yapmadı, yaptı' diye tabirde bulunmadım." şeklinde konuştu.''
david caine

Mesajgönderen kayhanovic » 01 Eki 2013 15:03

facebook
twitter
gplus

http://m.youtube.com/watch?v=NtvieSIKmG ... tvieSIKmGQ

Melih Gökcek bu konuyu ulke tv de islemisti. Gercektende ilginc.
Çare Drogba
Kullanıcı avatarı
kayhanovic

Mesajgönderen eskimo » 01 Eki 2013 15:26

facebook
twitter
gplus

bunu görmemiştim teşekkürler.

kontrollü ifşa mı nedir bu??

adama sormazlar mı polisler palalıyı niye taksimde durdurmadı, seyretti? sormazlar mı diğer palalılar (kasımpaşadan gelenler) istiklal caddesinde akrep ve çevik kuvvetle beraber naralar ata ata bir aşağı bir yukarı nasıl yürüdü? tüm o polisler, onların amirleri, savcılar onlar bunlara nasıl seyirci kaldı? ya emniyet müdürü? ya vali?
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen eskimo » 12 Eki 2013 02:53

facebook
twitter
gplus

Olaylar kızışıyor tayvanlılar da az değil he :D

Gezi protestoları sırasında yaşanan olaylarla ilgili hazırladıkları üç animasyonla dikkat çeken Tayvanlı animasyon şirketi “Next Media Animation” (NMA), Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kendilerine yönelik suçlamaları karşısında yeni bir video yayınladı.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/24894293.asp
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen drazen44 » 22 Kas 2013 20:29

facebook
twitter
gplus

Bu konuyu yeni gördüm, yaklaşık bir ay sonra hortlatıyorum ama yukarıdaki mesajlarda gördüğüm kadarıyla herkes işin yakın ve kolay tarafına bakmayı tercih etmiş tıpkı Melih Gökçek gibi. Atlanılan nokta şu; Olaylar 31 Mayıs'ta ivme kazandı ve geniş çaplı bir eyleme dönüşeceğinin sinyallerini verdi. Hükümet, tedbir olarak bu tarz bir video hazırlatarak ve daha sonra bu videoya uygun bir şekilde palalıyı piyasaya sürerek "işte bu gezi eylemleri şöyle planlı ve programlıdır, alın kanıtı" bu demiş olamaz mı? Oldukça basit bir itibarsızlaştırma çabası.
Kullanıcı avatarı
drazen44

Önceki

Dön Gezi Parkı Olayları