Secdede s... sizi secdede

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Secdede s... sizi secdede

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 11:40

facebook
twitter
gplus

http://www.youtube.com/watch?v=-CmlRXCqDhg

bir insanı bu kadar ne kızdırmış olabilir diye düşünüyorum. aklıma soyle bir fikir geliyor.

bir kemalist düşünün. keline tükürülüp leş gibi bir bezle silinen ataturk heykeli önünde selam duruyor. gözünde iki damla yaş var. o sırada yoldan geçen bir kadin görüyor. başında baş örtüşü var. ataturk'un büyük bir lutf ile bizlere miras bıraktığı bu yüce devlette ataturk ilke ve inkılaplarına aykırı hareket ediyor. kızsa din düşmanı olur, kızmasa gönül razı değil. hemen sirtindaan bir ok çekiyor. altı oktan biri. biraz once heykelin kelini silen temizlikçinin supurkesinden kendine bir yay yapıyor, atta atta nidalarıyla, devleti yıkıp yerine teokratik bir düzen kurmaya çalışan ve devketin bekasına aykırı işler yapan bu pis mürteciyi avlamak istiyor. yayını geriyor, okunu bırakıyor. sonuç olarak attığı ok laiklik ilkesinden sekip g*tüne saplanıyor. bu durum kuyruk açışından başka bir şey olamaz. olsa olsa budur.

kisa bir not: abimizin rakısina islamofobyak katmıslar. yoksa kemalistler candır. kufreden kadina bittim.

her ne ise. demokrasi sadece sandik degildir. yasasin ataturkcu turk gencligi. yasasin turk ordusu.
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Re: Secdede s... sizi secdede

Mesajgönderen muhibbi » 20 Şub 2014 12:06

facebook
twitter
gplus

İnsan en çok namaz kılan kuran okuyan insanlardan imdat bekliyor. Koyun gibi beyinleri yıkanmış ritüeline koşup sadece kendi nefsini düşünen Allah Allah nidalarıyla namaza giden bir topluluk görünce çileden çıkıyorum. Haksızlıklar karşısında nasıl bukadar duyarsız ve menfaatçi olur kuran okuyan Allaha inan insan.
Allaha inanan kuran okuyan bu kadar duyarsız olursa diğer insanlardan nasıl duyarlı olmalarını bekler bir insan. Dursun bu zulüm ey inanan.
Gezi olaylarrına ençok desteği inananların vermesi gerekirken onlar sesiz kaldılar bu da haklı olarak tepki almalarına sebep oldu.Kimseye kızmaya hakları yok kendileri seçti taraflarını.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 12:18

facebook
twitter
gplus

Halkciyiz diyip halka sovenlerin nerede yanlis yaptiklarini dusunmeleri gerekiyor. Bu milet saf degildir. Gezi olaylari ile birlikte seksen senedir takiyye yapan ve islam karsitligini hukumet karsitligi maskesine siginarak saklamaya calisanlar artik ifsa oldular. takke edustu kel gorundu. bu halk artik onlarin maskeli yuzlerini taniyor. saflar ayrildi, iyiyle kotu aciga cikti.
Herseye sinirsiz ozgurluk isterken namaz kilmaya gidenlere hakaret etmek de ne oluyor? Bu nasil bir ozgurluk anlayisidir boyle? gezicilerin sozlerinde samimi olmadigi bir kere daha ortaya cikti.
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Mesajgönderen Devrez » 20 Şub 2014 15:18

facebook
twitter
gplus

Geziciler diye binlerce insanı tek kelimeyle genellemen beni benden aldı.
Kullanıcı avatarı
Devrez

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 16:38

facebook
twitter
gplus

Devrez yazdı:Geziciler diye binlerce insanı tek kelimeyle genellemen beni benden aldı.

Genellemek mi. Ayni fikri savunmayan insanlar ne zaman bir araya gelir? Emelleri cakistiginda. Peki gezicilerin ortak noktasi nedir? Ahlaksiz olmalari. Siz parkin icinde lay lay lom yaparken meydani din dusmani tkp, sdp ve dhkp-c koruyordu.
Resim
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Mesajgönderen Sahra » 20 Şub 2014 20:26

facebook
twitter
gplus

sinema yazdı:bak bak terbiyesizlere bak

müslüman uyumaa

:lol: lan o kadar dikkate almamışlar ki kimse gülmüyor bile :lol:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Nate RIVER » 20 Şub 2014 21:43

facebook
twitter
gplus

Nazif Tahiroğlu yazdı:
Genellemek mi. Ayni fikri savunmayan insanlar ne zaman bir araya gelir? Emelleri cakistiginda. Peki gezicilerin ortak noktasi nedir? Ahlaksiz olmalari. Siz parkin icinde lay lay lom yaparken meydani din dusmani tkp, sdp ve dhkp-c koruyordu.

Resim
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Tyrael » 20 Şub 2014 22:00

facebook
twitter
gplus

Nazif Tahiroğlu olmak: Hitler almandır - Hitler kötüdür - Almanlar kötüdür. -Almanlar Hitlerdir

Dış ses:Nazif , Hitler alman değil diyor la bazıları.

Nazif'in yıkılan egosu olmak: Hitler'e alman değildir diyenler ahlaksızdır - Geziciler ahlaksızdır - Oha herkes oc olmuş oha!!!
http://kucukcatlaklar.tumblr.com/ http://www.youtube.com/watch?v=orivEatc2fw
Beni ak yüzle diriltirsin a Tanrım, bilirim;
Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam.
Kullanıcı avatarı
Tyrael

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 23:55

facebook
twitter
gplus

Gezicilerin cok ahlakli ve seviyeli insanlar oldugunu iddia edenleri bu sayfada verdigimiz resimlerde fotograflari okumaya davet ediyoruz. Neyse, Tayyibin itleri durduramaz bizleri.
http://vekilsizmeclis.com/viewtopic.php?f=19&t=2286
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Mesajgönderen Sahra » 21 Şub 2014 00:21

facebook
twitter
gplus

Nazif Tahiroğlu yazdı:Gezicilerin cok ahlakli ve seviyeli insanlar oldugunu iddia edenleri bu sayfada verdigimiz resimlerde fotograflari okumaya davet ediyoruz. Neyse, Tayyibin itleri durduramaz bizleri.
http://vekilsizmeclis.com/viewtopic.php?f=19&t=2286

Türbanlıları karalamak için sadece saçma sapan işler yapan türbanlıların fotoğraflarını sıralamaktan ne farkı var bunun? O fotoğrafları gördüğünde "Tüm türbanlılar ahlaksızdır." sonucuna ulaşır mıydın? Genelleme yapmayın ya, yapmayın. Senin eleştiri tarzından hiç hoşlanmadım, mesajlarını okuyunca bana daral geliyor valla.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Sonraki

Dön Gezi Parkı Olayları