Gezi'ye destek veren iller

27 Mayıs 2013 Pazartesi günü Taksim Gezi Parkı'nda başlayıp önce İstanbul geneline ve beraberinde Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa ve Kocaeli şeklinde Türkiye'nin birçok iline yayılan eylem ve olaylarda yaşananları, gerçekleri, arşiv kayıtlarını, fikir ve görüşleri paylaşıyoruz

Gezi'ye destek veren iller

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 16:44

facebook
twitter
gplus

Gezicilerin hic vazgecmedikleri bir iddiasi var. O da gezi direnisinin yurt genekinde oldugu iddiasidir. Ne kadar dogru oldugu tartisilir fakat ortada soyle iki harita var.Birincisi gezi parki surecinde atilan tweetlerin haritasidir. Denizden cikarma yapan dusman birliklerini andiriyor degil mi? :lol: :lol:
Resim
Bu da 2011 genel secim haritasi.
Resim
Gostericilerin twitter uzerinden orgutlendigini de hesaba kadarsak su cikar. gezi parkina yalnizca chp'nin kalelerinde destek verilirken ic anadolu ve doguda geziciler metruk ve yersiz kalmistir.
bununla birlikte gezicilerin halkin yarisini temsil ettigi iddiasi da copu boyluyor.
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Re: Gezi'ye destek veren iller

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 17:00

facebook
twitter
gplus

Devrez yazdı:Burdan yapılabilecek tek çıkarım akplilerin geziye destek vermediği. Akplilerin geziye karşı bu tutumu zaten hobi olarak at gözlüğü taktıklarını gösteriyor. Ayrıca gezi direnişiyle chpyi aynı potaya koyan zihniyetin alnını karışlarım. Gezi partilerden bağımsız bir oluşumdur. Partiler sadece rant kazanmak için gezi ruhunu zehirlemeye çalışmıştır.

Haritalar ortada. Gezi parkina salt CHP destek verdi demek hata olur. Her cesitinden solcu ve islamofobikler de var.
At gozlugu de vizyonu genis olanlara vurulur. 8-)
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Mesajgönderen Devrez » 20 Şub 2014 17:03

facebook
twitter
gplus

Nazif Tahiroğlu yazdı:Haritalar ortada. Gezi parkina salt CHP destek verdi demek hata olur. Her cesitinden solcu ve islamofobikler de var.
At gozlugu de vizyonu genis olanlara vurulur. 8-)

Tamam kardeş istanbulu izmiri beğenmiyorsan yozgatta eşek sikmeye devam.
Kullanıcı avatarı
Devrez

Mesajgönderen Nazif Tahiroğlu » 20 Şub 2014 17:03

facebook
twitter
gplus

Edit: Çıkarma yapan askerlere benzettigin insanlar Türkiye'nin ruhunu ve aklını temsil eden şehirlerin öncü insanlarıdır. Düşman birliklerine benzettiklerin Türkiye'nin gelişmesi için ITU, ODTU, Boğaziçi, Galatasaray gibi okulları çalışarak kazanan insanlardır. Evde tasaklarini yayarak tv karşısında "geziciler ne salak adamlar hocu" diyen insanlardan kat be kat daha cok bu memlekete fayda sağlamış ve saglayacaklardır. Bu insanları düşman birliklerine benzetmekten utanmıyor musun?

Emeğe de mi saygın yok?

Simdi gordum bunu. Sunu sormak istiyorum. Denizden cikarma yapan dusman birliklerine benzemiyor da neye benziyor? Muza mi ananasa mi?
Bir soz var duydunuz mu bilmem. Atalarimiz demis:
Egitim cehaleti alir eseklik baki kalir.

Sizin egitimli dediginiz o adamlar halki hakir gorup halkcilik oynayan uckagitcilardir. Simdilerde demokrasi tu kaka diyip meritokrasiye guzellemeler diziyorlar.
En son Nazif Tahiroğlu tarafından 20 Şub 2014 17:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Keşke olmasaydın...
Kullanıcı avatarı
Nazif Tahiroğlu

Mesajgönderen meetozik » 24 Şub 2014 01:49

facebook
twitter
gplus

haha iyi yakalamıssın hocam, tebrik ederim ama bunada kulp bulunur :)
meetozik

Mesajgönderen Tyrael » 24 Şub 2014 02:02

facebook
twitter
gplus

Şahsen ben gayet halkın aptal olduğunu düşünüyorum. Dilimi eğip bukemicem zaten zerre de umrumda değil.

Aptallıktan kastım IQ'yla alakalı değil Devrez'in yaptığı altına imzamı atacağım çıkarımla.

Evinde mal gibi evet kelime bu mal gibi oturup olan biteni tv'den ku sadece tv değil , ona istediğini verecek olan kanaldan , duymak istediklerini söyleyecek kişilerden duyan aptallar aklı sıra çıkarım yapıyorlar.

Islamofobik? Bende direnişe gittim. Ve evet memleketin büyük bir kısmı salak olduğundan orda da büyük bir salak kitlesi vardı.

Aklı başında 3.000 kişinin hareketi batmadı ergen sefili 20 kişilik bebe şebenin hareketleri olay oldu.

Elbette ben yalan söylüyorum ben zaten geziciyim bu da beni hem dinsiz hem sahtekar hem de ayyas sınıfına koyar.

Zaten tv'de sizleri benim gibi sahtekarlara karşı uyarmışlardır. Forumlarda gezip özel zevki aslında bir darbe olan geziyi şirin göstermeye çalışan darbe sevdalısı kişiler var diye.

Tüm olay eğitimde bitiyor zaten , sistem hatalı.

Çöp giriyor , çöp çıkıyor.
http://kucukcatlaklar.tumblr.com/ http://www.youtube.com/watch?v=orivEatc2fw
Beni ak yüzle diriltirsin a Tanrım, bilirim;
Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam.
Kullanıcı avatarı
Tyrael

Dön Gezi Parkı Olayları