Yasak bölge - serbest bölge

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Yasak bölge - serbest bölge

Mesajgönderen Nate RIVER » 23 May 2014 19:26

facebook
twitter
gplus

Forumu ikiye ayıralım. Şimdi ''ayırma'' deyince ''kutuplaşma'' anlamında yazmıyorum. 2 farklı başlık tipi olsun;

1- Yasak Bölge: Bu başlıklarda seviyeli tartışma dönsün. Küfür, hakaret, iğneleyici ve küçük düşürücü mesajlar yazanın mesajı silinsin direk.

2- Serbest Bölge: Burada da isteyen istediğini yazsın, adı üstünde serbest.

Böylece aynı forumda herkesin istediği olur. İsteyen seviyeli tartışma yapar, isteyen geyik yapar veya küfürlü mesaj atar.

Not: Her forumda yapmak zorunda değiliz, mesela din ve siyaset forumuna birer tane yeterli olur bence.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Re: Yasak bölge - serbest bölge

Mesajgönderen Sahra » 23 May 2014 19:40

facebook
twitter
gplus

Bence var olan düzen yeterli. Geyik bölümü var zaten. Küfür konusunu da hallettiğimizi sanıyordum =)
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen eskimo » 23 May 2014 19:48

facebook
twitter
gplus

forumda iç savaş :)

şaka bir yana olası değil. mesela düşün adam serbest ten sallıyor savuruyor yasaklı bölgeye sürekli atıfta bulunuyor, sence bunun sonu gelir mi?
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen Nate RIVER » 23 May 2014 23:04

facebook
twitter
gplus

Abi olay şu; din forumunun içine alt forum olarak ''serbest bölge'' diye bir bölüm olacak, hani serbest kürsüdeki ''tarih, bilim'' gibi alt forumlar var ya.. öyle bir şey işte. Normal din forumunda küfür felan yasak olacak, bunun dışında dinle felan dalga geçmek isteyen o alt foruma girecek. Sorun çözülür böylece. O serbest forumdan istediği yere sallama yapsın, normal başlıklara girince efendi gibi yazmak zorunda kalacağı için sıkıntı olmaz. İstemeyen de serbest foruma girmesin yani zorla değil. :D Bunun aynısını da siyaset forumuna yapalım bence, bir de bu serbest başlıkları sadece forum üyeleri görsün, şimdi ben siyasetçilerle felan dalga geçeceğim çünkü orada. :D

Abi bence güzel fikir 1-2 gün deneyelim bari. :D
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen eskimo » 23 May 2014 23:53

facebook
twitter
gplus

Yok Ali küfür etmek isteyen varsa isterse başka bir forum açsın orada ne yazıyorsa yazsın, yada kendi aralarında emaillaşsınlar ne biliyim. Buradaki amacımız bu değil, kimseye masaj odası hizmeti vermiyoruz ;)
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen bir adem » 24 May 2014 00:01

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:Yok Ali küfür etmek isteyen varsa isterse başka bir forum açsın orada ne yazıyorsa yazsın, yada kendi aralarında emaillaşsınlar ne biliyim. Buradaki amacımız bu değil, kimseye masaj odası hizmeti vermiyoruz ;)

abi pm var isteyen istediğine sövsün ne gerek var
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen Nate RIVER » 24 May 2014 00:22

facebook
twitter
gplus

Bence sansürün olmadığı 2 tane alt forum olsun hiç olmazsa.

Oylama yapalım o zaman. Önerimi kabul edenler ve etmeyenler... hangisi çoğunluk çıkarsa onu kabul edelim olur mu? Kimse bunu istemezse bile, o zaman demek ki insanlar huzurlu bir ortam istiyor der geçerim, daha iyi olur yani.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Mesajgönderen Sahra » 24 May 2014 00:27

facebook
twitter
gplus

Nate RIVER yazdı:Bence sansürün olmadığı 2 tane alt forum olsun hiç olmazsa.

Oylama yapalım o zaman. Önerimi kabul edenler ve etmeyenler... hangisi çoğunluk çıkarsa onu kabul edelim olur mu? Kimse bunu istemezse bile, o zaman demek ki insanlar huzurlu bir ortam istiyor der geçerim, daha iyi olur yani.

Kabul etmiyorum, forumun amacına ters çünkü. Ve gereksiz. Ve hoş olmayan sonuçlar doğuracak bir şey. Vesaire :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen kullanıcı adı » 24 May 2014 00:35

facebook
twitter
gplus

Hiç gerek yok. Ne böyle bölmeye, ne böyle bir küfür serbestliğine. Küfür sorunu zaten çözüldü. (Gerçi küfür sorunu yoktu) Darısı kürt sorununun başına
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Nate RIVER » 24 May 2014 00:40

facebook
twitter
gplus

Bir saniye böyle oylama olmaz ama. Herkesin görmesi lazım, çoğu kişi buraya gelmiyor bile.

Ben din ve siyaset başlığında 1'er tane ''sansürsüz bölge'' isimli alt forum açılmasını istiyorum. Hiç bölücülük olmaz, sadece rahatlık olur. Kimse bölünmüyor arkadaşlar niye sürekli farklı kavramlar kullanıyorsunuz anlamadım. Sadece din hakkında geyik yapmak isteyen üyeler sansürsüz başlığa girecek, seviyeli tartışma yapmak isteyenler de normal din forumunda başlık açacak. Neresi bölücülük? Sadece ''alternatif başlık'' olsun diyorum, ''bölücülük'' kelimesi ile uzaktan yakından bir alakası yok.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Sonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü