Açtığım başlığın kaybolması sorunsalı

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Açtığım başlığın kaybolması sorunsalı

Mesajgönderen Dianfreu » 17 Haz 2014 22:25

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Ohooo, o mesajı değiştirmek için bayağı uğraşman gerekiyor :twisted: O mesaj bekleyemezdi o şekilde :twisted: Değiştir, sonrasında tekrar gönder istiyorsan.

Silinen metnime ulaşabileceğim bir buton varsa, bilgilendirirseniz sevinirim Sahra. Eğer o kadar uzun bir yazıyı tekrar yazmamdan bahsediyorsan şaka yaptığını varsayıcam. Ha komik değil tabii. Komik olan kısmı da yazıyı silelim hemen "çabuk ahlakımız bozulmadan" kafası. İçerik kıymetliydi. Üzüldüm
"I would never wanna belong to any club that would have someone like me for a member." That's the key joke of my adult life in terms of my relationships with women. (Beni beğeneni ben, ben beğenmem)
Kullanıcı avatarı
Dianfreu

Mesajgönderen Sahra » 17 Haz 2014 22:29

facebook
twitter
gplus

Dalga geçmiyorum ya, o anda yazdığını bilmiyordum, bilgisayarında falan kayıtlı sandım =) İçeriği kopyalamıştım :lol: Özelden gönderiyorum.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Dianfreu » 17 Haz 2014 22:35

facebook
twitter
gplus

Teşekkürler Sahra.
"I would never wanna belong to any club that would have someone like me for a member." That's the key joke of my adult life in terms of my relationships with women. (Beni beğeneni ben, ben beğenmem)
Kullanıcı avatarı
Dianfreu

Mesajgönderen Tmaca » 18 Haz 2014 17:19

facebook
twitter
gplus

Anahtarı unutup kapıda kaldıktan sonra 'ben almıştıımmmmm :mrblue: ' diye fırlayan ev arkadaşı gibisin sahra :lol:
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Devrez » 18 Haz 2014 17:27

facebook
twitter
gplus

Sözlük formatında başlık görünce içimden arkadaş yeni galiba dedim. Yeniymiş. Ekşici olduğunun her yerde belli olması kötü bir durum olsa gerek. Hentai izlediğinin belli olması gibi birşey.
Kullanıcı avatarı
Devrez

Mesajgönderen Sahra » 18 Haz 2014 17:48

facebook
twitter
gplus

Tmaca yazdı:Anahtarı unutup kapıda kaldıktan sonra 'ben almıştıımmmmm :mrblue: ' diye fırlayan ev arkadaşı gibisin sahra :lol:

Evet temkinliyimdir :lol: Aynı zamanda çok da sorumsuzum. Bu ikisini aynı bünyede barındırmam çok enteresan :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Tmaca » 18 Haz 2014 17:55

facebook
twitter
gplus

diyecek bişey bulamadım :twisted: :twisted: gülelim :lol:
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Dianfreu » 19 Haz 2014 01:37

facebook
twitter
gplus

"Sevdiceğin kaşınan burnunu Erkeğinin sakallarına sürtmesi " konulu, küfür ve ya hakaret içermeyen başlığımın da silinmesiyle can sıkan durum. Ehhhhhhhhhhhhh
Kullanıcı avatarı
Dianfreu

Mesajgönderen Skywalker » 19 Haz 2014 01:43

facebook
twitter
gplus

Kardeş sen de biraz daha normal başlıklar aç yav, sex yada sevgiliyle cicili bicili konuların anlatıldığı bir forum değil sanırım burası, az önceki 2 başlığını ben sildim çünkü eskimo görseydi uyarı alırdın.

Bak burası süper gizli bir forum. Bizler İlluminati'ye karşı savaşan Bordo Klavyelileriz. Rothschild, Rockerfeller, eşkenar üçgen, göz, piramit, elinde pergelle dolaşan masonlar falan, anlarsın ya. Sex yapacak vaktimiz yok bizim, maaş da almıyoruz. Sen gel vazgeç bu işten. :twisted:

Şaka bi yana cidden eskimo görseydi troll olduğunu düşünebilirdi, ki biz de düşünmüyor değiliz son iki başlıktan sonra. Daha dikkatli ol. ;)
Skywalker

Mesajgönderen Tmaca » 19 Haz 2014 01:49

facebook
twitter
gplus

Adam aşk adamı belli ki açsın ya ne olacak :lol: Son başlıkta iyi muhabbet dönerdi aslında :mrblue:
Kullanıcı avatarı
Tmaca

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü