Forumda Moderatör olmasin

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Forumda Moderatör olmasin

Mesajgönderen salihcyilmaz » 30 Haz 2014 14:37

facebook
twitter
gplus

Forumda moderatör olmasin abi, her olayda olaydan çok modlarin modluğu tartişiliyor. Rastgele mesaj silmeler, ayrica bu mesaj silmeler de ayni şekilde adaletsiz oluyor genelde; banlamalar vb artik can sikici olmaya başladi. Bir arkadaş anket açarsa seriden sevinirim.
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Re: Forumda Moderatör olmasin

Mesajgönderen Rasih X » 30 Haz 2014 15:30

facebook
twitter
gplus

sky goş kutuplaşma var
Rasih X

Mesajgönderen Skywalker » 30 Haz 2014 15:46

facebook
twitter
gplus

Konuşmalarına dikkat et adamın asabını bozma, bunu moderatör olarak değil normal üye olarak söylüyorum. Bize forumda kutuplaşmaya izin vermeyin diyen eskimo'ydu. Ne derdin varsa ona söyle.
Skywalker

Mesajgönderen salihcyilmaz » 30 Haz 2014 15:57

facebook
twitter
gplus

Skywalker yazdı:Konuşmalarına dikkat et adamın asabını bozma, bunu moderatör olarak değil normal üye olarak söylüyorum. Bize forumda kutuplaşmaya izin vermeyin diyen eskimo'ydu. Ne derdin varsa ona söyle.

Olayin sen ve kullanci adi arasinda gecen durumla alakasi yok. Konularda mesajlar neden siliniyor, neyin ne olduğunu bile anlayamiyoruz. Iki mesaj arasina bakip baglanti kurabilene de helal olsun bazi konularda. Eğer konularda mesajlari silen sensen ayni şekilde ithamim seni de kapsamaktadir.
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen Rasih X » 30 Haz 2014 16:05

facebook
twitter
gplus

lan sana modluk mu verildi peygamberlik mi onu de hele. adamın asabını bozmaymış.. başlatma asabına. (son cümleyi maviyle mi yazsaydım acaba)
Rasih X

Mesajgönderen eliaa » 30 Haz 2014 16:06

facebook
twitter
gplus

Modlari komple devreden cikarmak yanlis lakin sirf iyi niyetli diye bir kriter koyup mod secilmemeli. Once modlar nerede nasil davranacagini bilmeli, kurallara hakim olmali, bi olay oldugunda mevzu kendisine donunce siginacak bahane aramayip kurallar cercevesinde dogru olani yapmali. Son siralar cok fazla adaletsizlik yapiliyor bunu durdurmak lazim. Ayrica hicbir hakaret yok sadece fikir beyani yapmis arkadasa adamin asabini bozma diyip ortami gerginlestirmemelisin skywalker.
Kullanıcı avatarı
eliaa

Mesajgönderen Tmaca » 30 Haz 2014 16:13

facebook
twitter
gplus

Forumda hangi konuda adaletsizlik yapıldıysa söylensin modlar da forumun kurallarına göre durumu açıklasın. Bu şekilde şahsa yönelik karşılıklı atışmadan başka birşey çıkmayacak buradan.
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Sahra » 30 Haz 2014 16:14

facebook
twitter
gplus

Bence forum olmasın, kökten çözüm :twisted:
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Tmaca » 30 Haz 2014 16:17

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Bence forum olmasın, kökten çözüm :twisted:

Aha gızılbaş vurun :twisted:
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen Skywalker » 30 Haz 2014 16:26

facebook
twitter
gplus

eliaa yazdı:Ayrica hicbir hakaret yok sadece fikir beyani yapmis arkadasa adamin asabini bozma diyip ortami gerginlestirmemelisin skywalker.

Adamın asabını bozma diye salihcyilmaz'a demedim la Rasih'e dedim, kendince dalga geçmiş benimle. :)

salihcyilmaz yazdı:Olayin sen ve kullanci adi arasinda gecen durumla alakasi yok. Konularda mesajlar neden siliniyor, neyin ne olduğunu bile anlayamiyoruz. Iki mesaj arasina bakip baglanti kurabilene de helal olsun bazi konularda. Eğer konularda mesajlari silen sensen ayni şekilde ithamim seni de kapsamaktadir.

Yok abi sana demedim yanlış anlaşılmış, Rasih'e dedim. Kullanıcı adı ile aramızdaki problemi çözdük biz zaten özel mesaj yoluyla. (sanırım :) )

Rasih X yazdı:lan sana modluk mu verildi peygamberlik mi onu de hele. adamın asabını bozmaymış.. başlatma asabına. (son cümleyi maviyle mi yazsaydım acaba)

Hala dalga geçmeye çalışıyorsun. Koca koca adamlarsınız yav, kural mural istemiyoruz diyorsunuz. Kuralları uygulamanın neresi peygamberlik, eskimo kutuplaşmaya izin vermeyin dedi arkadaşım anlatamıyor muyum, yahu direk eskimo'nun bana dediği şeyi uyguladım, hala moderatörler deyip duruyorsunuz yav.
Skywalker

Sonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü