Forumda Moderatör olmasin

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Re: Forumda Moderatör olmasin

Mesajgönderen kullanıcı adı » 30 Haz 2014 23:41

facebook
twitter
gplus

Arkadaşın fikri değildi, apayrı bir fikirdi ve sky bizzat dergi konusunda ne kadar haksız olduğunu kabul etmişken, senin hala böyle konuşman çok mantıksız. Kızman gereken, sen ne hakla tek başına karar veriryorsun diyeceğin kişi sky'dı. Ayrıca cevap vermeyip silmesi işin sadece bir boyutu. Ve beni haklı çıkaran kısım değil. Senin hevesin kırıldığı için bize değil de, sky'a hesap sormanı gerektirecek kısım o. Üzgünüm sahra zannettiğin gibi forum sizin malınız değil. Bırak artık şu itici tavırları. Her cümlenden bunlar saçılıyor...
Neyse, samimi bir şekilde konuyu okuyan herkesin, biraz da önceden olmuş şeyleri biliyorsa olayı anlayacağına ve yapılan haksızlığı, terbiyesizliği göreceğine eminim. Sky ile aramızdaki konuşmaların da okunmasını isterdim. Ama uyarı verme vs konularını değil, onlar kapandı gitti zaten önemsiz şeylerdi. Neyse diyecek çok şey var da yazılanlar kafi.
Beyler insanlar yıllarca ailesini, arkadaşlarını tanıyamıyor. Öyle forumda gördüğünüz oturup yüzyüze konuşmadığınız, borç alıp vermediğiniz, beraber bir hayat paylaşmadığınız insanlara, sırf internetten tanıdınız diye, ortada fiilen yaptıkları bir hata var ise gelipte "ya o çok iyi niyetlidir mesajlarını okudum falan biliyorum ben" modunda savunmayın. Fiilen yapılanlara bakın. Bir de şurada kullanılan laflara bakın. Onların adı cımbızlama değil, metnin tamamı burada zaten neyini cımbızlayacağım.
Burada kendisine yapılan haksızlıkta "yanında benden başkası olmazdı" diyeceğim kişiler var. Bunu da sahranın şahsıma yönelttiği çirkin ithamları taşıdığım için değil, samimiyetle söylüyorum. Düzgün işler yapmaya çalışan insanları bu denli yıpratmayın. Bu da forumda genç kardeşlerime tavsiyem.
En son kullanıcı adı tarafından 01 Tem 2014 00:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen kullanıcı adı » 30 Haz 2014 23:50

facebook
twitter
gplus

Ya derginin başında iki dergi olmasına olumlu yaklaşmışız. Güzelce açıklamışız. Yazı hala duruyor gidin okuyun biz silmiyoruz öyle arkadan. İki dergi de okunur demişiz. Fikir açısından iki dergininde yapı ve içerik farkından, birinin foruma özel konu başlığında, diğerinni genel bir ortamda sunulmasına kadar herşeyi sıralamışız. Bize cevap verme sorumluluğunu unutan, unutmasının da ardından koca başlıkta sadece dergiyle ilgili mesajlarımızı silen, bunu açıklayamayıp yerden göğe kadar haklı olduğumu özelden de olsa kabul eden (eyvallah) sky'a rağmen, senin mızmız tavrına tekrar açıklama getirmeme rahmen yaptığıma ahlaksızlık diyerek terbiyesizlik yapan sen, hala dergi hakkında ne yüzle konuşabiliyorsun? :D kusura bakmayın ama konuya girip milletin yaptığı işlere çamur atmak, işe çamur atamayınca kişilere çamur atmak senin işin. Biz kalkıp yapılan dergi için uğraşan arkadaşların hevesi kaçmasın diye, forum dergisi olmasını konuda eleştirmedik bile. Zaten herşey yapılmaya başlanmıştı o saatten sonra eleştirmek, sabote etmekti. Biz de gittik böyle bir dergi yaptık, ikisi de yayınlandı. İlla bir dergi olsun istenirse, beğenilen dergi devam ederdi. Konuna cevap verilmese ya da sonradan konudaki sadece o mesajlar silinse, şahsımıza hakaretleri eksik etmez, karakterimiz hakkında boş çıkarımlarına bolca yer verirdin. Ama biz böyle ucuz bir şeyi sana yapmak yerine, güzel bir iş ortaya çıkarınca kötü ilan edildik şahsınca.
Kim kötü kim iyi gayet belli. Çok fazla iyi olduğunu söylemekle iyi olunmuyor.
Kullanıcı avatarı
kullanıcı adı

Mesajgönderen Aschille » 01 Tem 2014 00:14

facebook
twitter
gplus

..
En son Aschille tarafından 01 Tem 2014 01:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Aschille

Mesajgönderen Aschille » 01 Tem 2014 00:31

facebook
twitter
gplus

..
En son Aschille tarafından 01 Tem 2014 01:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Aschille

Mesajgönderen eskimo » 01 Tem 2014 00:39

facebook
twitter
gplus

forum yönetiminden ne kadar rahatsız olan arkadaş varmış meğersem, hala ısrarla neden buraya girdiklerini de anlamak gerekiyor tabii...
Kullanıcı avatarı
eskimo

Mesajgönderen sonkiucdort » 01 Tem 2014 00:39

facebook
twitter
gplus

modsuz forum yürümez iskandinav mıyız biz? bu arada ortalık yine darmadağın olmuş
Kullanıcı avatarı
sonkiucdort

Mesajgönderen Yowzah Anakata » 01 Tem 2014 00:50

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:forum yönetiminden ne kadar rahatsız olan arkadaş varmış meğersem, hala ısrarla neden buraya girdiklerini de anlamak gerekiyor tabii...
+ yan yatmış sekiz
Kullanıcı avatarı
Yowzah Anakata

Mesajgönderen samtik » 01 Tem 2014 01:25

facebook
twitter
gplus

eskimo yazdı:forum yönetiminden ne kadar rahatsız olan arkadaş varmış meğersem, hala ısrarla neden buraya girdiklerini de anlamak gerekiyor tabii...

Uzun süredir girmiyordum foruma ama en az eskisi kadar takip ediyordum.
Ben de forum yetkililerinden bir arkadaşa kırıldığım için yazmama kararı almıştım.
Tam da eskimo'nun söylediği şeyi yaptım.
Mantık olarak çok doğru elbette ama forumun kuruluş amacı açısından hatalı geldi bana.
Daha doğrusu; bir üye için mantıklı ama yetkili biri için söylenmesi doğru olmayan bir cümle.
Neyse eskimo'yu zaten çok severim, o da hissetmiştir bunu eminim.
Ayrılma sebebim o olsa bile ufacık bir kızgınlığım dahi yok, bu bilinsin öncelikle.

Konuya şöyle bir baktım, tartışma yine aynı kişiler arasında, aynı konuda dönüyor.
Daha önceki benzer tartışmalar gibi sadece çıkış yeri farklı, geri kalan herşey aynı.
Artık sıkılmadınız mı bu tür şeyleri tartışmaktan arkadaşlar?
Çok samimi söylüyorum, eskimo'nun önerisi en doğrusu bir üye olarak.
Beğenmeyen ben ve diğerleri gibi çeker gider.
Yetişkin insanlarsınız hepiniz.
Bu saatten sonra bu gibi şeyleri tartışan arkadaşların canı tartışmak istediği için böyle hareket ediyordur.
Aksi şekilde hareket eden için sorun kalmıyor ortada.

Tekrar yazmak güzeldi, seviyorum hepinizi (greenfurtsever hariç) :mrblue:
ceci :cry:
siyu
AT
Kullanıcı avatarı
samtik

Mesajgönderen augustus » 01 Tem 2014 02:18

facebook
twitter
gplus

usescrt yazdı:
orumda -eskimo da dahil- yöneticilerin samimiyetine inanmıyorum. Bu forumda anamı-avradımı bırak, 7 ceddimin tamamına defalarca küfür edildi, ama herkes küfür eden kişiye gülüp geçti, uyarıyı alan taraf da çoğu zaman ben oldum.

agustus'u 5 defa uyarıp banlamasak, inanacaktım kanka..
Yapılan tüm eleştirilere eyvallah ama iftiraya gelemem.Konuyu uzatma bile
Ki sana da müsama gösterdik çok defa. 5 uyarıyı çoktan geçmiştin, özel mesajda uygun bir dille uyardık.Lütfen ya

Mert ayıp qnq agustus nedir olm? augustus lan nickim
bu arada aşil haklı çok sövdüm ona saymadığı şeylere desövdüm sövmüşlüğüm vardır söverim hala .
En son augustus tarafından 01 Tem 2014 02:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

Mesajgönderen augustus » 01 Tem 2014 02:23

facebook
twitter
gplus

bu arada konu ile ilgili ciddi olarak bişeyler yazmak gerekirse forum içinde liseli gibi aptal bi gruplaşma ortamı ufaktan var. Konu moderatör değil aslında kişiler ve yapılan işlerin ucunun dokunması.
( salih qnq sana yönelik değil mesajım . Haklısın böyle olacaksa kimse kırılmasın diye ya bu sistemden vazgeçilmeli yada istemeyen siktirolup gidebilir.)
Gittiğin yerlerden
yer tut OPTİK BAŞKAN
Unutmayacağız seni
SON HOLİGANN!!
augustus

ÖncekiSonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü