Vekilsiz Meclis değişiyor...

Forum hakkında görüşlerimizi, isteklerimizi ve şikayetlerimizi bu bölümde paylaşabiliriz

Mesajgönderen strider » 14 Kas 2014 13:02

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar,
Bu kısım ne kadar okunuyordur bilemiyorum ama bir rahatsızlığımı paylaşmak istiyorum.
Yaklaşık 2 yıldır bu forumu keyifle takip ediyorum. Fakat bir süredir konular fikir - bilgi paylaşımından uzaklaşmaya, kişilerin kendi şahsi egolarını tatmin ettikleri, birbirlerini küçük gördükleri ve hatta aşağıladıkları, özünü-özelliğini kaybettiği bir ortama dönüşmeye başladı. Özellikle bazı arkadaşlar hemen her forumda bilgilerinin herkesten üstün/özel olduğu zannıyla saldırılarda bulunuyorlar. Şunu öğrenme fırsatı verdi bana, hakaret etmeden de rahatsız edici olabiliyormuş insanlar. Eskiden bilimsel/tinsel fikirlerin daha saygılı bir şekilde tartışıldığı ve insanların birbirlerinin yorumlarını ve söylemek istediklerini daha dikkatli dinlediği bir yerdi diye düşünüyorum, bende bağımlılık yapması da sırf bu nedenleydi. Gidişatı hiç beğenmediğimi üzülerek belirtmek, içimi dökmek istedim.

Sevgiler...
En son strider tarafından 14 Kas 2014 13:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
strider

Re: Vekilsiz Meclis değişiyor...

Mesajgönderen muhibbi » 14 Kas 2014 13:19

facebook
twitter
gplus

üslubumdan şikayeti olan varsa rahatlıkla söyleyebilir, uyarısını dikkate alacağımdan kesinlikle emin olabilir. :D
edit: forum kurulalı 3 yıl olmadı diye biliyorum, yine de en iyisini eskimo bilir :D
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen strider » 14 Kas 2014 13:35

facebook
twitter
gplus

möö... yazdı:üslubumdan şikayeti olan varsa rahatlıkla söyleyebilir, uyarısını dikkate alacağımdan kesinlikle emin olabilir. :D
edit: forum kurulalı 3 yıl olmadı diye biliyorum, yine de en iyisini eskimo bilir :D

2 yıl olarak editledim :)
amacım içimi dökmekti. Eskiden daha güzeldi sanki, belki de ben yanılıyorumdur...
Kullanıcı avatarı
strider

Mesajgönderen muhibbi » 14 Kas 2014 13:39

facebook
twitter
gplus

strider yazdı:
möö... yazdı:üslubumdan şikayeti olan varsa rahatlıkla söyleyebilir, uyarısını dikkate alacağımdan kesinlikle emin olabilir. :D

2 yıl olarak editledim :)
amacım içimi dökmekti. Eskiden daha güzeldi sanki, belki de ben yanılıyorumdur...

kesinlikle haklısın. forum eskiden daha güzeldi :cry:
selam olsun, eski vekilsizlere :(
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen canq » 14 Kas 2014 14:44

facebook
twitter
gplus

Öznel yargılarla bir yere varılmıyor, kimse şunun farkına varamadı. Ortak kabul edilen bir bilgi otoritesi olmadığı sürece bu sonsuza kadar devam eder. Bir de biraz din-iman tartışmalarından uzaklaşın artık, insanda yetenek sizsiniz izlemiş etkisi yapıyor başlıkları görünce.
canq

Mesajgönderen Tmaca » 15 Kas 2014 02:16

facebook
twitter
gplus

Maalesef bu yüzden uzak kalmayı tercih ediyorum şu sıra. Çoğu arkadaşa önerim çok faydalı bir başlık görmedikçe vaktinizi çar çur etmeyin buralarda. Ne kadar çok sevsem de bu forumu ve kalender kurucusunu eğer boş vakitlerimizi geçirme yeri haline geliyorsa bu forum herkes öz eleştirisini yapmalı . Hepimizin birbirinden öğreneceği muhakkak ki bir şeyler var. Her birimizin farklı bakış açıları var. Boş bardağı kırmayalım buralarda. Bardağı doldurup taşalım buraya. İlla geyik , muhabbet dönmeyecek demek değil bu tabi . Herkes harcadığı zaman ve emeğin karşılığında ne aldığını sorgulasın yeter. Möö ben senden şikayetçiyim hani nerde şiirler :mrblue:
Kullanıcı avatarı
Tmaca

Mesajgönderen canq » 15 Kas 2014 02:27

facebook
twitter
gplus

Emre seni seviyorum
canq

Mesajgönderen lavves » 15 Kas 2014 07:51

facebook
twitter
gplus

-
En son lavves tarafından 01 Ara 2014 19:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
lavves

Re: Ynt: Vekilsiz Meclis değişiyor...

Mesajgönderen Sahra » 15 Kas 2014 14:31

facebook
twitter
gplus

usescrt yazdı:forumda huzursuzluk çıkaran 2,3 üye var.Huzursuzluk dediğim iğneleyici cümleler,aşağılamalar,konuyu saptırmalar vs..
Bu da foruma girme isteğini kaçırıyor..Forumun eski günlerini özlüyor insan tabi..

Tamam da bu tarz seyler kurallarimiza aykiri zaten. Sen moderatorsun; uyari ver, devam ederlerse banla Mert :)
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen Sahra » 15 Kas 2014 18:01

facebook
twitter
gplus

Eminsen onları da banla. Çat çat çat :mrblue: Bu despotluk değil, gerekeni yapmak.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Sonraki

Dön Forum Hakkında ve Şikayet Bölümü