The economist'in 2015'te olacaklar kapağı!

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: The economist'in 2015'te olacaklar kapağı!

Mesajgönderen saricizmelimehmetaga » 23 Oca 2015 01:26

facebook
twitter
gplus

Obama ve Putin'in kravatlarının kırmızı olması. Amerika Rusya ilişkilerine gönderme olabilir.

Panda Çin'i, yerde enerji taşıyan sumo güreşçisi Japonya'yı temsil ediyor. İkisi hangi güçte birbirleri ile yarışacak buna selam çakıyor gibi.

Noodle yiyen çocuğun önündeki tabloda PANIC yazarak Federel reserve yanında China yazısı var. Fed (ABD para basım merkezi) bence. Orada inişe geçen bir simge var. Çin ve Fed'in asya hisselerinde düşüş karşısında nasıl tepki vereceğinden bahsediyor bence. (Daha çok panik durumu gibi). Ayrıca önünde duran dünyanın ağaçlar içinde olması ekonominin ' yeşil ekonomi' üzerinden gideceği de olabilir. Yani enerji kaynakları bakımından bir rekabet.

Putin sanki Çin ve Japonya simgelerine (ekonomilerine) doğru bakıyor ama Obama direk kendinden emin karşı yöne doğru bakıyor. Merkel zaten ellerini önde yaptığı hareketle ( Buda'nın Liangshou Jieyin) duruşunu anımsattı bana. Bu hareketi yaparken ayakları açık olmalıydı. Ancak Merkel'in ayakları kapalı. Ve yüzünde garip bir ifade var. Yani dışardan bakınca kendinden emin ancak kendisi bu emin duruşundan emin değil gibi. Bu da Alman ekonomisi dışarıya sağlam gözükürken içeride çatlamalara yol açacak gibi duruyor.

Hayaletin elinde tuttuğu holiday bon festivali olabilir. Sanki aralara çok fazla buda ile ilgili şeyler serpiştirilmiş.

edit: biraz fazla ekonomik baktım ama :P
saricizmelimehmetaga

Mesajgönderen tunjai » 08 Şub 2015 18:21

facebook
twitter
gplus

dünya beşten büyüktür
ben böyle anladım
Kullanıcı avatarı
tunjai

Mesajgönderen avarel malton » 19 Nis 2015 02:57

facebook
twitter
gplus

Elbet her kare bir şeyleri sembolize ediyordur ama bunu çözmek de her babayiğidin harcı değil.
Kullanıcı avatarı
avarel malton

Mesajgönderen r0073r » 15 Kas 2015 13:36

facebook
twitter
gplus

13.11.15 veya 11.13.15 ahanda paris saldirisi..
r0073r

Mesajgönderen Nate RIVER » 15 Kas 2015 16:50

facebook
twitter
gplus

Tarih göremedim ben nerede geçiyor saldırı tarihi? Şu okların üzerinde yazanlar mı?

Resim de amma karışıkmış.
Kullanıcı avatarı
Nate RIVER

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni