Allah her şeye kadirdir.

Yeni Dünya Düzeni (New World Order), monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen teori

Re: Allah her şeye kadirdir.

Mesajgönderen Lawliet » 13 Ara 2015 12:41

facebook
twitter
gplus

Kewella katıldığımdan dolayı böyle bir giriş yapmadım, adamın kendince fikirleri var ama doğru ama yanlış biliyor belki, yanlış biliyorsa esas olan doğrusunu öğretmektir tutup da on kişi çullanıp bir insanı alaya aldığı zaman buna tahammül edemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Lawliet

Mesajgönderen muhibbi » 13 Ara 2015 12:53

facebook
twitter
gplus

Anlıyorum...ama kimse kimseye birşey ogretemez yalnızca duruşuyla örnek olabilir.
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen yarfo » 19 Ara 2015 14:49

facebook
twitter
gplus

Deccali Mehdi diye kakalayadabilirler bir de öyle düşün derim. Erdoğanı , Güleni , Cübelliyi bilumum dini tandanslı liderlerin mehdi olduğuna
inanacak insan sayısı çok fazla. İlluminati burayı okuyorsan varya senin gelmişini geçmişini sikeyim :twisted:
Resim
Kullanıcı avatarı
yarfo

Önceki

Dön Yeni Dünya Düzeni