Yaşadığınız Gizemli Olaylar

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: Yaşadığınız Gizemli Olaylar

Mesajgönderen marvin » 04 Kas 2016 10:32

facebook
twitter
gplus

biraz annemin yaşadığı gizemli olay gibi ama olsun.

ben henüz iki yaşında falanım, eski evin pencereleri yapılmaktaymış. bu sebeple parmaklıklar yokmuş. işte bu parmaklıkların olmadığı bir vakit, benim canım dışarıyı bir görmek istemiş. pencerenin önündeki beton zemine geçmiş sokağı izliyor durumdayım. o son adımı atsam gideceğim ama hala izliyor ve bekliyorum. annemin anlattığına göre sanki biri dürtmüş onu (evet aynen böyle söylüyor.), aceleyle kalkmış yerinden ve beni son anda kurtarmış. yaşasın anneler.
"Herkes benim düşünceme katılırsa yanılmış olmaktan korkarım."

- Oscar Wilde-
Kullanıcı avatarı
marvin

Mesajgönderen hardman » 25 Mar 2018 16:38

facebook
twitter
gplus

Yaklasik 10-12 yaslarindayim. Gece uyandim. Yattigim odada kucuk yuvarlak bir masa vardi. Uyandigimda ustunde kisa boylu birsey muzik esliginde dans ediyordu. Muzikte geliyor kulagima bana bakiyordu ama karanlikta yuzunu tam goremedim. Korktum ciglik attim kayboldu. Enteresan olanda o muzik sesini normalde evdeki diger insanlarda duymasi gerek ama sadece ben duyuyordum. Yani ses normaldi az gelmiyordu.
Kullanıcı avatarı
hardman

Mesajgönderen kerimkucuk95 » 28 Eki 2020 10:37

facebook
twitter
gplus

Çizgi Filmi Konu Oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kerimkucuk95

Önceki

Dön VekilSiz Kahve