Evlenmeden önce cinsel ilişki

Siyaset, Din ve Felsefe dışında kalan ciddi konularda makaleler, blog yazıları, videolar vb. materyaller paylaşarak fikir alışverişi yapıyoruz

Re: Evlenmeden önce cinsel ilişki

Mesajgönderen bir adem » 01 Eyl 2016 04:02

facebook
twitter
gplus

bırakınız şeyetsinler
hududunu ahududu bahçesi yaptım, geçişte tatlı yedim, kaçışta çite çarptım.
hz. kierkegaard (k.s) nin yolu üzere inşeallah

BİRRUH BİDDEM NEFDİK YA ADEM

olum engelleyin geçin ne uğraşıyonuz :D
bir adem

Mesajgönderen muhibbi » 02 Eyl 2016 00:36

facebook
twitter
gplus

Muhyiddin Arabi: Fusus- ül hikem in son bölümunde muhammed ismindeki hikmeti açıklarken orda hz muhammed e Allah in üç şeyi sevdirmesinden bahseder kadın- güzel koku ve ibadet meraklısına tavsiye edilir... anlamak öğrenmek isteyene çok açık aciklanilmistir orada kadın ve erkek arasındaki ilişkinin kutsalligi
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen Aschille » 02 Eyl 2016 00:56

facebook
twitter
gplus

möö... yazdı:Muhyiddin Arabi: Fusus- ül hikem in son bölümunde muhammed ismindeki hikmeti açıklarken orda hz muhammed e Allah in üç şeyi sevdirmesinden bahseder kadın- güzel koku ve ibadet meraklısına tavsiye edilir... anlamak öğrenmek isteyene çok açık aciklanilmistir orada kadın ve erkek arasındaki ilişkinin kutsalligi

Kadın sadece Hz. Muhammed'e mi sevdirilmiş? Kadının sevdirilmesinden kasıt nedir, herkes birilerini seviyor neticede.
Kullanıcı avatarı
Aschille

Mesajgönderen deardeer » 03 Mar 2017 14:32

facebook
twitter
gplus

Turkiye'de insanlar cinsel iliskiye rahat rahat girip desarj olabilseler hic sorun cikmayacagini size garanti ederim.

Sent from my A0001 using Tapatalk
Call me your Deer God ¥
Kullanıcı avatarı
deardeer

Mesajgönderen muhibbi » 25 May 2017 10:51

facebook
twitter
gplus

Aschille yazdı:
möö... yazdı:Muhyiddin Arabi: Fusus- ül hikem in son bölümunde muhammed ismindeki hikmeti açıklarken orda hz muhammed e Allah in üç şeyi sevdirmesinden bahseder kadın- güzel koku ve ibadet meraklısına tavsiye edilir... anlamak öğrenmek isteyene çok açık aciklanilmistir orada kadın ve erkek arasındaki ilişkinin kutsalligi

Kadın sadece Hz. Muhammed'e mi sevdirilmiş? Kadının sevdirilmesinden kasıt nedir, herkes birilerini seviyor neticede.

Konu kadın veya cinsel ilişki değil. Sana bu konuyu su ornegiyle aciklayayim. Derinlerdeki suyu bulabilmek için bi kuyu açmak gerekir, dahada önemlisi uygun yerde açılmalı bu kuyu. gidip kuru bi arazide acilmamali. veya işimize yaramayacak acı bir suda olmamalı. Tam istedigimiz bir su olmalı. susuzlugumuzu gideren bi su olmalı aksi takdirde ne kadar icsekte susuzlugumuzu gidermez. burdadaki hassas nokta suyun tatlı olup olmaması ikinci önemli bi nokta kuyudan suyu alabilmemiz için gerekli olan ip/ kova gibi araçlar. Eger ipimiz kisaysa suya ulasamayiz. Kovamiz delikse yine suyu istediğimiz bize yeterli gelecek kadar yine alamayız. Gibi...
Tatlı su bulmak emek ve çalışma ister. herkes tatlı su içmekister bu yüzden bi ömür deneyip durur. Her toprakta yeterli miktarda mutlaka su vardır. yeterki biz o kuyudan su almasını bilelim
Bi ömür surupte bir damla su icmeden ölüp giden fanilerden olmayalım ;)
''Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde Kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım."
muhibbi

Mesajgönderen ozer » 24 Eki 2017 18:26

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:"evlenmeden sevişemem" dedi.
"evlenince haber ver" deyip çıktım evden.
paketten bir sigara çıkarıp yaktım.
hava serindi, yeni yeni aydınlanıyordu.
iyi hissediyordum. kadının cinsel obje olmadığını savunup
aynı zamanda kendini hediye paketi gibi kocasına sunmak için saklayanlara
tahammül edemiyordum."

Alıntıdır.

Buyurun cenaze namazına :mrblue:

Hiç böyle düşünmemiştim. Ne diyorsunuz?

Mervelerle aran nasıl Sahra ? :twisted:
Kullanıcı avatarı
ozer

Mesajgönderen Sahra » 24 Eki 2017 19:05

facebook
twitter
gplus

ozer yazdı:
tahammül edemiyordum."

Alıntıdır.

Annenin mervelerle arası nasılsa benim de öyle. Bir konuda tartışma açmamı hiçbir şeye yoramazsın.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen ozer » 25 Eki 2017 01:35

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
ozer yazdı:
tahammül edemiyordum."

Alıntıdır.

Annenin mervelerle arası nasılsa benim de öyle. Bir konuda tartışma açmamı hiçbir şeye yoramazsın.

Anneyi manneyi karıştırmayalım lütfen. Ben sadece takılıyordum şakasına.
Kullanıcı avatarı
ozer

Mesajgönderen Sahra » 25 Eki 2017 09:18

facebook
twitter
gplus

Sadece sakaysa benimki de sadece saka. Anne manne fark etmez. Bundan sonra saka yaparken anneni manneni getir aklina, sakasi bile hosuna gitmiyorsa sen de yapma.
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen ozer » 25 Eki 2017 15:58

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Sadece sakaysa benimki de sadece saka. Anne manne fark etmez. Bundan sonra saka yaparken anneni manneni getir aklina, sakasi bile hosuna gitmiyorsa sen de yapma.

Siz kadınsınız herhalde. Yoksa niki kadın niki ama erkek misiniz bilmiyorum. Ben forumda yeniyim. Zamanla tanışırız 8-)
Kullanıcı avatarı
ozer

ÖncekiSonraki

Dön Serbest Kürsü