Erdal Bakkal

Kahvemizi yudumlarken ciddi konulardan bir nebze uzaklaşıp kültür-sanat, teknoloji, ilişkiler gibi hayata dair konuları konuşuyor, öneri alıyoruz

Re: Erdal Bakkal

Mesajgönderen yazyagmuru » 22 Ağu 2018 13:09

facebook
twitter
gplus

Tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum.
Bismillah,hacc 37:
Onların ne etleri ne de kanları Allah'a ulaşır; fakat O'na sadece sizin takvanız ulaşır. Sizi hidayete erdirdiğinden dolayı Allah'ı büyük tanıyasınız diye O, bu hayvanları böylece sizin istifadenize verdi. Güzel davrananları müjdele!
وَتَرَى الْمَلَائِكَةَ حَافِّينَ مِنْ حَوْلِ الْعَرْشِ يُسَبِّحُونَ بِحَمْدِ رَبِّهِمْ وَقُضِيَ بَيْنَهُم بِالْحَقِّ وَقِيلَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
Kullanıcı avatarı
yazyagmuru

Mesajgönderen salihcyilmaz » 15 Kas 2018 16:35

facebook
twitter
gplus

Arkadaşlar selam, nabersiniz, kimler var hala buralarda? Arada bir yazı bırakacağım bir seriye başlamaya karar verdim. Okur, düşünür, kendinizden bir parça bulursanız memnun olurum :') linki buraya bırakıyorum:
Kaybedenin notlari
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen Sahra » 20 Kas 2018 23:07

facebook
twitter
gplus

salihcyilmaz yazdı:Arkadaşlar selam, nabersiniz, kimler var hala buralarda? Arada bir yazı bırakacağım bir seriye başlamaya karar verdim. Okur, düşünür, kendinizden bir parça bulursanız memnun olurum :') linki buraya bırakıyorum:
Kaybedenin notlari

Selam, iyidir senden naber?

Ben bakıyorum arada hala :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen salihcyilmaz » 24 Kas 2018 11:44

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Selam, iyidir senden naber?

Ben bakıyorum arada hala :D

Yuvarlanip gidiyorum desem en doğrusu olur :'D

Arada ben de bakıyorum, bir sürü şey konuşmuşuz tartışmışız... Yazdıklarıma bakıyorum sanki yazan ben değil, ben bana yabancı. Çok değişmişim; ama aynı zamanda beni ben yapan vakitler olmuş burada... Bazen aklıma ceci geliyo: "... Salih net ol, ben bla bla... " Tuhaf hissediyorum ne biliyim. :')
It is a capital mistake to theorise before one has data. Insensibly one begins to twist facts to suit theories, instead of theories to suit facts.
salihcyilmaz

Mesajgönderen Sahra » 25 Kas 2018 01:33

facebook
twitter
gplus

salihcyilmaz yazdı:
Yuvarlanip gidiyorum desem en doğrusu olur :'D

Arada ben de bakıyorum, bir sürü şey konuşmuşuz tartışmışız... Yazdıklarıma bakıyorum sanki yazan ben değil, ben bana yabancı. Çok değişmişim; ama aynı zamanda beni ben yapan vakitler olmuş burada... Bazen aklıma ceci geliyo: "... Salih net ol, ben bla bla... " Tuhaf hissediyorum ne biliyim. :')

Hayatının duygusal bir döneminde falan mısın :D
8 yıl deistlikten sonra 19 sistemiyle Müslüman oldu. Ayrıntılı bilgi için: http://tanrininkodu.blogspot.com/2018/0 ... du-19.html
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen salihcyilmaz » 03 Ara 2018 13:42

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:
Hayatının duygusal bir döneminde falan mısın :D

Öyle olmadığım bir dönemi hatırlamıyorum :'D Ama bu ara yine bi kırılma noktasından geçiyorum dolayısıyla bi tık üstte olabilir duygusallık :'D
Forum ölmüş bayağı, toplanıp canlandırabilsek keşke. Bir aralar sürekli bakardım, siyasetinden biliminden tut bi çok konuda besliyorduk birbirimizi, keşke yine öyle olsa... Amaan ne biliyim ben :'D
salihcyilmaz

Mesajgönderen Sahra » 03 Ara 2018 15:49

facebook
twitter
gplus

Bir süre sonra konuşmadığımız şey kalmadı sanırım :D En azından din konularında. Birkaç trollün de gelmesiyle forumun suyu çıktı :D

Face'te İslami Rönesans Paylaşım Platformu diye bir yer var. Ona gel istersen.
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen salihcyilmaz » 07 Ara 2018 14:31

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Bir süre sonra konuşmadığımız şey kalmadı sanırım :D En azından din konularında. Birkaç trollün de gelmesiyle forumun suyu çıktı :D

Face'te İslami Rönesans Paylaşım Platformu diye bir yer var. Ona gel istersen.

Heralde baya bir şey değişmiş o aradaki zaman diliminde. Sen müslüman olmuşsun, ben de müslümanlıktan biraz kopmuşum :'D Tuhaf hayat işte.. Dediğin sayfaya dahil oldum bu arada
salihcyilmaz

Mesajgönderen Sahra » 07 Ara 2018 15:40

facebook
twitter
gplus

Heheh. Neden koptun?
Kullanıcı avatarı
Sahra

Mesajgönderen salihcyilmaz » 10 Ara 2018 13:22

facebook
twitter
gplus

Sahra yazdı:Heheh. Neden koptun?

Öyle oldu ya şimdilik, belki ilerde kontratı yenileriz prensipte anlaşırsak :'D
salihcyilmaz

ÖncekiSonraki

Dön VekilSiz Kahve