Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Din ve Felsefe üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz

Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 06 Mar 2021 13:45

facebook
twitter
gplus

Yabancı forumlarda Gamechanger 2.0 nikiyle yazan bir elamanın yazdıklarının kısa bir özetini veriyorum;

Bu Mayıs ayında veya en geç 2022'nin Mayıs ayında Nibiru gezegen sisteminin yakınımızdan geçeceği ve felaketler yaşayacağımız iddiası var. Nibiru, Marduk, Gezegen X gibi adlar verilen bu şeyin tek bir gezegen olmadığı, içinde çok sayıda ve de farklı türde gökcisimlerinin barındığı bir gezegen sistemi olduğu da iddialar arasında.
Bu nesnenin ne zaman geçeceğine ilişkin mevcut tahmini içeren şema:
https://imgur.com/F41DNyK

Nibiru Güneş yönünden geldiğinden ancak çok özel teleskoplarla görülebildiği, bu yüzden amatör astronomların fark edemediğini söylüyor. NASA gibi kuruluşların sahibi elitlerin yani İlluminati'nin Nibiru'nun gelişini halktan sakladığı, ve de bu yetmezmiş gibi insan kaybının daha fazla olması için Covid-19'u tam da bu dönemde dünyaya yaydığı belirtilmekte. Ayrıca bu pandemi sayesinde insanlar dışarıya pek çıkamayacağından, güvenli bölgelere de kaçılamayacakmış.

Gelen gezegen sistemini bugüne kadar özel teleskoplarla sadece dünyaya hükmeden malum güçlerin görebildiğini, ama artık daha da yakınlaşması sonucu genel olarak görülmeye başlandığından bahsediyor. Nibiru gezegen sistemi, dünyamızdan X şeklinde bir bulut gibi gözüküyormuş ve bununla ilgili fotoları var iddia sahibinin.

https://imgur.com/c9Q3ByE

https://imgur.com/O0IstIG

https://imgur.com/a/9nVLnIV#QQxElac

Ve uzaydan/uydulardan çekilmiş fotolar:

https://imgur.com/KCDgtJS

https://imgur.com/IWOhw6g

https://imgur.com/07RTSbq

https://imgur.com/UntmFBb

https://imgur.com/LOXESO0

Dünyadan fotoğraflarını çektiği bulutsu yapı ile uydulardan elde edilen fotolar birbiriyle uyuşuyor:

https://imgur.com/Aa2CyRm

https://imgur.com/oh17YvG

https://imgur.com/NbBAmdf

https://imgur.com/LVrImgp

https://imgur.com/duPbNlN

https://imgur.com/x2GwlWe

https://imgur.com/XcjtpKN

https://imgur.com/a/Gxg8s4A#QNsZuh2

Geceleri göksel bir nesneden geldiği iddia edilen ışık kaynakları:

https://imgur.com/a/EQLUsId#3dzrTvc

Dünyamızın yalpalaması sonucunda bu sistemin bazen görüş alanımıza girdiğini, bazen de görüş alanımızın dışında kaldığını belirtiyor. Ve görünür hale geldiği dönemlerde de eğer hava açıksa uçaklarla gökyüzüne püskürtülen kimyasallarla görüntünün yine büyük ölçüde engellendiğini de söylemekte/iddia etmekte...

Nibiru sistemi dünyamıza yaklaştığında kutupların yer değiştirmesi, meteor yağmurları, depremler, dev tsunamiler vb. felaketler yaşayacağımız söyleniyor. Hatta son günlerde öncül hafif etkileri zaten yaşamaya başladığımızı...

Dev tsunamiler sonrasında özellikle bir çok ülke sular altında kalacakmış. Bununla ilgili paylaştıkları tahmini Dünya durum haritası da şöyle:

https://imgur.com/KinXau6

Avrupa ve etrafının sular altında kalmış tahmini durumunu gösteren harita:

https://imgur.com/ySRtJfU

Ülkemiz civarını gösteren tahmin haritası:

https://imgur.com/Yry4nkU

Bu tabloya göre çoğu Avrupa ülkesi sular altında kalıyor.

Tabii tekrar belirtelim, İngilizce forumlarda Gamechanger 2.0 nikiyle yazan bir katılımcının iddiaları bunlar...
En son Emre_1974tr tarafından 17 Mar 2021 01:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 08 Mar 2021 03:09

facebook
twitter
gplus

Yine ingilizce forumlarda başka bir katılımcının yazdıkları/iddiaları(makine çevirisiyle aktarıyorum):

"bazıları nibiru'nun yaklaştığına dair hiçbir belirti görmüyor ve bu nedenle orada olamaz. yine, geri adım atmaları ve tüm dünyada sürekli değişen hava durumunu izlemeleri gerekiyor. tüm dünyada daha fazla deprem ve sızan lav. yıllar değişti. şimdi daha da fazla yanardağ sadece gürlemekle kalmıyor, atmosferlere yüksek miktarda lav ve kül fışkırıyor. kötüye gidiyor.

gördüğüm kadarıyla dünyanın demir bir çekirdeği var. o demir çekirdek, gelen sistemin manyetik kuvvetlerinden etkileniyor. sistem her geçen gün yaklaştıkça kuvvet her geçen gün daha da güçleniyor.

iki cisim arasındaki etkileşim, çekirdeğimizde ısının yükselmesine neden olur. bu, tüm buzulların ve karla kaplı alanların hızla erimesine neden olur. bu ısı merkezden dışarı doğru yayıldı ve havanın değişmesine neden oldu. değişikliklerin çoğu, havaya daha fazla buhar veren okyanusların ısınmasına ve bu ağır havanın, şiddetli sel yağmurlarında ve şiddetli kar yağışlarında doğru bölgelere döküldüğü dünyanın her yerine taşınmasına kadar izlenebilir.

çin, yağışlarla ilgili tüm rekorların kırıldığını ve sel felaketiyle tahrip olan milyonlarca dönümlük gıda üreten toprakların düştüğünü gördü. gerçekten de inşa ettikleri devasa yeni baraj, beklenmedik su baskınlarına yenik düşme tehlikesiyle karşı karşıya. çin, baraj için çok fazla eleştiri alıyor, ancak hiç kimse bölgenin dört bir yanına düşen ve düşen yağışlardaki muazzam artışları öngöremezdi.

sadece çin değil! her yerde milletler sele boğulmuş durumda. you tüpüne gidin ve selleri arayın ve her yerde büyük selleri görmek için şaşıracaksınız.

dünya haberlerinde veya akşam haberlerinde bunların hiçbirini görmeyeceksiniz çünkü propagandayı kontrol ederek düşüncemizi kontrol etmek için büyük çaba harcanıyordu. videoları aramak için zaman ayırırsanız, kendinize şu soruyu soracaksınız: "neden tüm bunları bilmiyordum?

herhangi bir oranda. zihninizi açarsanız, bazı büyük bir şeyin yaklaşmakta olduğuna dair pek çok gösterge olduğunu göreceksiniz. şimdi, görmek istersen bile görülebilir. çin ve rusya gibi yerler bunu abd kadar saklamıyor. barınaklar yapmakla ve insanları için stoklamakla meşguldüler. insanlarına bir şeylerin yolda olduğunu söylediler. çin, kutup geçişinden sonra iyi bir çiftçilik alanı olarak kabul edilen bir alanda yükseklere devasa hayalet şehirler inşa etti.

şimdi biz gidiyoruz yukarıda belirtilen çünkü olarak hazırlanmaktadır için güçlü bir durum aslında yoktur milyonlarca öldürebilir deprem ve tsunamiler ve aktif volkanlar gibi olayları değiştirerek daha büyük toprak yaşıyor olmak bile önce eskiden gerilimve okyanuslar ve büyük su kütleleri gezegenin tüm adaları ve kıyıları üzerinde yükselip alçaldıkça, tüm karışıklıkları, depremleri ve dünyayı tarayan tsunamileriyle yıkıcı kutup değişimi.

ayrıca pass-over'ın olayın doruk noktası olacağını unutmamalıyız, ancak gezegenimizden uzaklaşıp uzaya geri döndükçe, dünya küçülmeye ve soğumaya başlayacak ... yıllarca gerçek depremler getirecek. gelmek.

dünya içeride soğurken, güneşin ışığı ve ısısı atmosferdeki tonlarca kül ve ince tozla gezegenimizden gizleneceği için yukarıdaki dünya soğuyacak.

sistem ile gelen enkaz çok fazla ateş ve kükürt olacak ve büyük yangınlar çıkararak yeryüzündeki ormanlara ve ormanlara düşecek. şehirler yanacak. petrol depoları yanacak, lastikler yanacak ve tüm bu duman dünyayı boğacak ve güneşi kapatacaktır.

çok uzun bir olay olduğu için bu sistemin kuyruğunda uzun süre kalacağız."
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 08 Mar 2021 03:12

facebook
twitter
gplus

Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 12 Mar 2021 01:40

facebook
twitter
gplus

Gamechanger 2.0 forumlarda yazmaya devam ediyor, şöyle demiş;

Uydu kamera aracılığıyla görüldüğü şekliyle orijinal oluşumun en son görüntüsü:

https://imgur.com/a/p4LixkN#AowhB2c

İşte Kaliforniya'dan Meksika'ya toplu halde görüldüğü videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=stTEks8ir04&t=61s

Marduk/Nibiru gezegen sisteminin geldiğini iddia ediyor Gamechanger 2.0...

https://imgur.com/Yj5DXkU
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen kerimkucuk95 » 13 Mar 2021 20:33

facebook
twitter
gplus

Evet Olabilir


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kerimkucuk95
 
Mesajlar: 35
Kayıt: 02 Eki 2016 11:02

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 14 Mar 2021 03:42

facebook
twitter
gplus

Gamechanger 2.0 devam ediyor iletilerine:

https://imgur.com/duPbNlN

https://imgur.com/Fh2RHU1

https://imgur.com/jjIKq2k

Gökyüzünde gördüklerimizin bir kısmı ise gelen gezegen sisteminin uyduları/ayları:

https://imgur.com/0CIP0L7

Yine gelen , bulutsu yapının/gezegen sisteminin fotoları:

https://imgur.com/gjQt1Wa

https://imgur.com/w0iPfGL

https://imgur.com/zjjrIKS
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 17 Mar 2021 01:50

facebook
twitter
gplus

Yine Gamechanger 2.0 şunları söylüyor:

"Uzay İstasyonu aracılığıyla görülen ikinci sakinin en son görüntüsü. Kanatlı bir gezegen. Yani bir enkaz alanıyla çevrili. Bu sefer gezegenin canlılığını ortaya çıkarmak daha zordu. Genelde geliştirme aşamasında bu nesne ile daha belirgin değişiklikler fark ediyorum. Biraz daha büyük görünüyordu, sadece resmi kırptığımda geçiyorum, hemen bakmıyorum, bu yüzden onu kırptığımda bu farkı fark ettim. Ayrıca dediğim gibi, garip, daha dolgun ve daha sisli enkaz alanı.

Tam görüntü dizisi burada:

https://imgur.com/a/VwtbdK2#2Lnp3eO

Tamamlayıcı olarak:

https://imgur.com/OKNnFff

https://www.youtube.com/watch?v=7yJtrTAZILo

"
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 24 Mar 2021 01:35

facebook
twitter
gplus

Emre_1974tr yazdı:Yine Gamechanger 2.0 şunları söylüyor:

"Uzay İstasyonu aracılığıyla görülen ikinci sakinin en son görüntüsü. Kanatlı bir gezegen. Yani bir enkaz alanıyla çevrili. Bu sefer gezegenin canlılığını ortaya çıkarmak daha zordu. Genelde geliştirme aşamasında bu nesne ile daha belirgin değişiklikler fark ediyorum. Biraz daha büyük görünüyordu, sadece resmi kırptığımda geçiyorum, hemen bakmıyorum, bu yüzden onu kırptığımda bu farkı fark ettim. Ayrıca dediğim gibi, garip, daha dolgun ve daha sisli enkaz alanı.

Tam görüntü dizisi burada:

https://imgur.com/a/VwtbdK2#2Lnp3eO

Tamamlayıcı olarak:

https://imgur.com/OKNnFff

https://www.youtube.com/watch?v=7yJtrTAZILo

"


ve

https://imgur.com/a/kbcP8AD#3Di38gf

İlginçtir Youtube gibi bazı sitelerde bu sayfaya link verdiğimde otomatik olarak siliniyor iletim.

Tıpkı 11 Eylül saldırısında uçak kullanılmadığını gösteren kanıt ve çalışmaları engellemeleri ve silmeleri gibi.
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 03 Nis 2021 19:09

facebook
twitter
gplus

Bu arada gökten gelen tehlikeli gök cisimlerinin/meteorların yeryüzündekiler tarafından buluta benzetildiği ayetlerde vurgulanmakta:

52:44 Eğer gökten bir parçanın düşmekte olduğunu görseler bile: "Üst üste yığılmış bir buluttur." derler.

Gamechanger nikli yazarın yeni iletilerine gelecek olursak(yine makine tercümesi ile):

https://imgur.com/0etMf8F

https://imgur.com/pLJEPv9

https://imgur.com/Ce0omFO

https://imgur.com/a/0t65zIY#VLRlKib

Tamam, aslında karanlık uzay havasına girdim. İşte birkaç ekstra.

Orijinal nesnenin / oluşumun uzay istasonu kamerası aracılığıyla en son yakalanması, ayrıca gönderiyi tamamlamak için önceki birkaç görüntü.

https://imgur.com/rHqmapP

https://imgur.com/MHl1lUc

https://imgur.com/6Jml3uJ

https://imgur.com/EWxCNEk

https://imgur.com/JLHRJEV

https://imgur.com/oLQQDQT

Uydu/uzay istasyonu aracılığıyla ikinci asistan da bu gece görüldü:

https://imgur.com/IsTANYQ

Burada üçgen biçimli boşluğun bir başka örneği, bu sefer ön taraf:

https://imgur.com/a/H2AF4ON#8XDf6pw

Boş şeklin yanı sıra, düzenli olarak üçgen şekilleri ve klasik kuyruklu yıldız şekillerini de görüyoruz. Burada karanlık iç / alt kuyruğumuz var mı? Bu, aynı zamanda, orijinal oluşumun oldukça yeni yakalanmasıyla da not edildi (burada ikinci resim).

Yani bu, dikkat çektiğim dönemin bir başka işaretidir.

https://imgur.com/a/5zTMMv2#VhkzWfF

https://imgur.com/QQxElac

Ayrıca burada, neredeyse her zaman dışarıdaki kuyruklu yıldız oluşumlarının soldan sağa, kuyruk solda olan oklara benzediğini özetlemek:

https://imgur.com/R6msjQg

https://imgur.com/2kJG9EE

İnsanların bunu görmesi ve bilmesi için ne gerekiyor? Son zamanlarda Porto Riko'ya kadar doğu kıyısı boyunca pek çok insan tarafından görülen kırmızı 'bulut' gibi bir ipucu görülüyor (orijinal oluşumumuzun koması).

Yani bu şeylerin fark edilebilmesi için belirli bir boyuta ulaşması gerekiyor. Bu bizim ipucumuz. Genel olarak ikinci güneşler ve kırmızı 'bulut' gibi manzaralar düzensiz ve izole edilmiştir. Tüm resimlerimde size gösterdiğim şey, çoğunlukla halk tarafından fark edilmeyen, ancak aynı zamanda sadece gezegenlere odaklanan Planet X hareketinin çoğunluğunun birkaçını da göz ardı eden günlük kişilerdir.

Gezegenler tek başına görüldüğünde, atmosferimizdeki koşullar optimal olduğunda ve ayrıca kendi toz bulutu içinde dönerken bu genellikle daha nadir, kısa bir görünümdür ve daha sonra içindeki nesnenin bu kısa bir bakışına izin verir ve daha sonra şu şekilde yansıtılır. sadece gezegen. Dediğim gibi, bu değişiyor, frekans açısından. Söz konusu gezegenlerin baş şok dalgalarına büründüm. Ana cisimlerden küçük kümelere kadar hepsi kuyrukluyıldız gibidir. Enkaz alanlarından bahsetmeden gelen sistem konusunu konuşamayız - bunlar el ele gidiyor.

Yani burada üçgen bir boşluğa dikkat etmiyoruz. Ama onu soldan sağa çeviriyoruz. Güzel çatallı kuyruk. Önümüzde pek çok ayrıntı var. Yine emin değilim ve bunun önem ölçeğimizde nerede yattığından şüpheliyim atm. Orijinal oluşumumuzu tanımlama sürecindeyim. Tekrar yerinde olduğunu kanıtlayan videolar yayınlayacağım. Gökyüzünde gördüklerime bakılırsa, bir arka plan görüntü ve açıklama yapmam gerekecek. Önümüzdeki hafta umarım bir şeyler derleyebileceğimi hayal ediyorum.


https://imgur.com/X2SYjO7
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Re: Marduk Mayıs'ta geliyor mu?

Mesajgönderen Emre_1974tr » 25 Nis 2021 16:46

facebook
twitter
gplus

Yabancı forumlarda gönderileri devam ediyor:


https://imgur.com/a/x1JcMU0#ygDC0zv

https://imgur.com/HL4JURK

Şeklin 2 üçgenli yapıda olduğunu söylüyorlar:

https://imgur.com/kRI4wKi

https://imgur.com/vEh2sKs

https://imgur.com/ccFlFJK

https://imgur.com/4VRGpe5

ve ayrıca şunu demiş;

"Dolayısıyla, potansiyel olarak solda, neredeyse her zaman olduğu gibi tipik olan, soldan sağa dönük bir kuyruğu vardır. İçeride ön tarafa yakın bir küre şekli görüyorum. Şüpheli derecede sivri bir kuyruk.

Arkadan iki yuvarlak parça. Üç kuyruğu var. En iyisine dikkatlice bakın. Böyle tanımlanmış bir şekilde nasıl kıvrılıyor. Sonra ortasına bakın. Öyle bir formu var ki, gelen sistemin oluşumlarıyla görmeyi umduğumuzdan başka bir şeyden kaynaklandığını göremiyorum. Alt kuyruk net ve bir noktaya kadar."

İlgili fotolar:

https://imgur.com/a/J6VlLSl#YKFJbpH

https://imgur.com/a/Vcf2y1E#i8h7Fpo

Ve şöyle devam ediyor:

"Bunu telefonumdaki yukarıdaki görüntüden takip ettim. Ana odak, formasyonun genel şeklidir .. Bu tam olarak görüldüğü gibidir, tabii izlendiği için. Ayrıca büyük küre, önceki görüşlerden, deneyimlerden ve son trendlerden yola çıkarak bir koma olduğunu düşünüyorum. Bu küçük kürelerden biri çekirdek olacaktır.

Tersinden bazı detayları aldım, o noktada geriye baktığım ve dördüncü olduğum için, tam olarak biraz farklı birkaç küçük iç küreye sahip olabilirim. Ama fikri almak için yeterince kesin. Bir oluşumun olduğu yerde (pruva şok dalgası / enkaz izi) her zaman içinde içerik olacaktır, bu oluşumları üreten şey budur.

Yani bunun, anlam çizgisinin aşağısında, gelen kuyruklu yıldız benzeri oluşumlardan oluşan bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Bunlar çok daha yaygın ve tutarlı hale geliyor. Dolayısıyla, bunların sınırsız çeşitliliği veya versiyonları olabilmesine rağmen, tanımlanabilecek kadar aşinalık taşırlar."

https://imgur.com/vDJrn4T

https://imgur.com/PeQm6FE
Emre_1974tr
 
Mesajlar: 503
Kayıt: 30 Haz 2013 12:33

Sonraki

Dön Din & Felsefe
cron